Bubeníka a kytaristu

Místo, kde můžete hledat (nejen) nové spoluhráče ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
litrfree
Příspěvky: 236
Registrován: 27.07.2015 1:36
Bandzone: http://bandzone.cz/ziraficka
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Bubeníka a kytaristu

Příspěvek od litrfree » 27.02.2018 6:28

Živá muzika je dycky pro dnešní noc. Bylo by to fajn. Řeže to skvěle. Holt to nejsou Byl to Jenseni a Pocitáři. Frustráty, všeználky, somráky, slevaře a umanutce nechci. Rád potkám Kytaristu a Bubeníka, oba zpěv. Jó, prachy, ty sou přece ta pravá romantika :-) Proto se přece ty desky točej. A taky bych se vyjádřil k pohodě v kapele. Zaujalo mě stanovisko, že hodnota postojů skupiny měřená IQ jejich členů se rovná hodnotě toho nejvylízanějšího mínus deset. To celá řada hudebních těles víceméně potvzuje. To by se Lemmymu líbilo.
Zkoušet se moc nebude, buďto to v člověku je, nebo neni. A když, tak dopoledne, když národ dře. Řidičáky, auta, aparáty včetně mikrofonu, to se rozumí samo sebou. Sháním muzikanty, a ty by mít vercajk měli. Džikolo taky musí mít ňákej vercajk, a bezkontaktně ta práce dělat nejde. Komunikace na sítích, a rozvětvený příbuzenstvo, aby na to měl kdo chodit. Šance vysdílet se k někomu do zkušebny - zařídit to, kde je teplo kafe záchod a dost zámků je náborový plus. Od Nymburka po Brod, od Přelouče po Janovice. Dodávka je taky plusovej bod. A pak to bude čirá radost, než nás to omrzí. Druhá funkční kapela nesamograjka je plus. To se smí. Politicky by ty lidi měli mít zhruba jasno, že na vrchnost i spodinu bez rozdílu třídy a příslušnosti házíme bob. Každej se živí sám. Tak to je asi všechno, co tom můžu říct, řek bych, kdybych seděl v parku na lavičce.
Nyní chvilka meditační hudby, třeba Vás něco napadne.
[youtube]https://youtu.be/jk886pOS4Mo?t=1h15m16s[/youtube]
Basy: Fokus PB Hot Rod Wife, Squier Precision Bass Special DiMarzio, Squier Precision Bass Special SBS Custom, Peavey BXP Zodiac, SX Precision Jazz Vintage Fretless. Upy: Rozdall Ampeg SVT2 250W, Soundelirium 114 500W, Marshall Bass State B65. Przny: EBS Billy Sheehan Drive, Hartke VXL Bass DI, Hyper Drive Lomenzo. Gate: NR300. Mic: Samson Q7. Rec: Olympus VN480PC. Tuner: Seiko SMP10. Back: Zoom B1On, KOSS UR 30. Lajny: Hendrex Cables. Visy: Sepp Wotan. Band: Žirafička Punk Křesetice.

Odpovědět

Zpět na „Hledám / Nabízím“