Stránka 1 z 1

Fishman Fluence Modern

Napsal: 1.01.2017 12:12
od Bestial
Zdravím, máte někdo zkušenosti se snímači Fishman Fluence Modern? Je s nimi osazeno pouze pár nástrojů a to většinou takových, které člověk v ČR jen tak na krámě nevidí. Uvažuji o koupi setu na sedmistrunku, ale náklady jsou vysoké a vůbec je sehnat není očividně tak snadné, jak by člověk v moderní době čekal.

Děkuji za všechny vaše osobní poznatky :D

Re: Fishman Fluence Modern

Napsal: 2.01.2017 16:45
od Yorkee
Ahoj.
Set FFM budu mít na nový kytaře, kterou mi staví Jurča Guitars v Ostravě. Měl bych ji už za pár dní mít hotovou a pak budu moci sdělit dojmy. :D
Dlouhodobě mám na většině kytar aktivní EMG 81 a 85, ale taky občas hraju na pasivní RM Pickups....tak jsem sám dost zvědavej, jak to bude hrát, protože recenze jsou na to suprový, na YT ty ukázky znějí taky hodně dobře...ovšem ta cena...to už je horši :roll:

Re: Fishman Fluence Modern

Napsal: 2.01.2017 17:10
od Bestial
Ahoj,
perfektní, budu moc rád. Snad to bude ono, protože jak píšeš, cena je hrozná :roll:

Re: Fishman Fluence Modern

Napsal: 8.05.2017 19:01
od wolf
musim vrele doprucit...dal jsem ho (modern ceramic) pred par dny do kytary a velka spojojenost...ten "active voicing" je celkem podobny emg 81 s vetsim headroomem a dynamikou...voice 2 prida tloustku a feel pasivniho snimace...je to jako 2 v 1...porad tam je ta prubojnost a riznost aktivu s dynamikou a chovanim pasivu...kdyz jdes do zadu s volume chova se to stejne jako pasiv...zadny digitalni skripani jako u emg 81...cena je trochu palba ale ja si uz zvykl u BKP a stejne jako u nich to stoji za to...

Re: Fishman Fluence Modern

Napsal: 5.08.2017 12:17
od Yorkee
Mám set Fishman Fluence Modern v nové kytaře od Jurča Guitars...a také mohu říct jen jediné: doporučuji, byť cena je opravdu vysoká.
Normálně používám EMG 81/85 a na Washburn Parallaxe Solar mám pak pasivy Seymour Duncan...a závěr z pár hraní je jasný: Fisman jasný vítěz. V prvé řadě je jasně silnější, čitelnější, ale ne uječený. Jasnou výhodou jsou ty dva módy. Tahle věc se jim fakt podařila.. :D, ale snímače jsou stejně subjektivní jako struny, nebo trsátka...a tak to chce vyzkoušet, porovnat. Za mne ovšem 1 s hvězdičkou.

Re: Fishman Fluence Modern

Napsal: 5.08.2017 19:33
od Bestial
To velmi rád slyším. Moje kytara osazena těmito snímači má dorazit příští měsíc, tak doufám, že to bude tak super :) Pak taky napíšu svoje poznatky.