Kapela / Zpívající kytarista hledá kapelu ( Jíčinsko )

Místo, kde můžete hledat (nejen) nové spoluhráče ...
Odpovědět
MichalLB
Nový uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: 9.06.2018 12:49
Bandzone: http://bandzone.cz/fan/elpeedos

Kapela / Zpívající kytarista hledá kapelu ( Jíčinsko )

Příspěvek od MichalLB » 9.06.2018 13:06

Zdravím,
pro úvod se představím, jsem Michal, je mi 19 let, na kytaru hraji 7 let, zpívám kdykoliv držím kytaru.
Už od dob kdy jsem vybrnkal první song od Iron Maiden a vyzpíval první song od Metallici jsem uvažoval o založení kapely. To se však nestalo, několikrát se mi poštěstilo hrát s nějakou kapelou po hospodách a nebo se sejít náhodně s nějakými hudebníky na akcích a zahrát si s nimi.
A proto abych to nezdržoval. Sháním nějakou rozjetou nebo i začínající kapelu z Královehradéckého kraje a nejlépe okolí Jičínska která shání zpěváka. Zpěv mi byl vždy ze všech hudebních prostředků nejbližší.
Můj pěvecký vzor je Corey Taylor a Serj Tankian a preferují žánry jako Metal, Rock, Nu Metal a vše co se kolem těhle žánru točí, jsem schopný zpívat anglicky, česky a po dlouhém bádání bych zvládl i jiné jazyky včetně vietnamštiny :D
Co očekávám ?
Aktivní a zodpovědný přístup zbytku kapely, schopnost se domluvit na zkouškách i několikrát do týdne, několikrát měsíčně vyrazit do Prahy kde lze návštívit pořádné zkušebny. Osobně jsem schopný dostat kapelu na nějaké menší kulturní akce a když si uděláme jméno tak i na nějaké outdoor koncerty.
Zájemci pište na email : Michal.KrausLB@seznam.cz

Děkuji za jákoukoliv odezvu, odpovědi a těším se na případnou spolupráci s kýmkoliv.

Odpovědět

Zpět na „Hledám / Nabízím“