od hrushi » 6.11.2008 14:27
Zkušeností jsem přišel na to, že nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci. Nestálo to za to z hlediska zvuku ani kvality...Hartke boxy jsou kvalitou a zvukem na tom nic moc (vlastnil jsem právě ten VX410), ten zesilovač LH500 jsem neslyšel, ale být tebou jdu radši do osvědčeného HA 3500. Ten hraje fakt dobře, má reference od hodně lidí, je to sázka na jistotu. Možná si říkáš, že 350 oproti 500 je trapas, ale je lepší míň, ale "hezčích" wattů (behringer jde přesně opačnou cestou - 2kW řechtačka). U boxů je ta nízká cena vykoupena malou citlivostí reproduktorů (stručně - čím větší citlivost, tím hlasitěji hraje), zjistil jsem, že opravdu nemá cenu na boxu šetřit, má obrovský podíl na zvuku.
Na bazaru teďka někdo střílel SWR Workingman 4x10T 400W za 10k, to byl úplně luxusní box, HA 3500 jsem tam viděl za 8, být tebou tak to zkusím.
Osobně si myslím, že dát za nový 4x10 box pod 15 000 jsou vyhozené peníze. Být tebou si spíš koupím jednu pořádnou patnáctku (Ampeg 11k)
a časem doukoupím nahoru 2x nebo 4x10, bude ti to hrát úžasně.