Bazar hudební nástroje Hudební nástroje

Hudební fórum

Diskuze o všem, co souvisí s hudbou a hudebními nástroji.
 

HV65 vs QUAD65DFX

Lampy, tranzistory, technické problémy, ...

HV65 vs QUAD65DFX

Příspěvekod thomas19 » 8.08.2008 20:02

konecne som zarobil nejake prachy na kombo a vybral som si po dlhsom rozmyslani,skusani a bludeni na forach znacku Kustom..myslim ze ponukaju celkom dobre aparaty za primeranu cenu..rozhodujem sa medzi
HV65-hybrid,digitalne efekty nevyuzijem,je drahsi asi o 1000sk,zvukovo sa mi paci,hral som na 100W verzii
QUAD-tranzistor,tiez som pocul 100W verziu,fajna,HV sa mi vsak paci viac,lacnejsi
celkovo sa mi viac pozdava HV,ale ma veci ktore velmi nevyuzijem,preto by som mal mozno radsej usetrit a kupit ten QUAD..na HV sa mi navyse ako na niektorych hybridoch moze celkom rychlo odpalit ta lampa,co by boli starosti na viac..
skuste mi prosim poradit,ktory by ste zvolili vy,osobne sa trosku viac priklanam k HV65.inak mam LP a hravam hlavne tvrdsi rock,alternstive,metal,na skreslenie mam krabku..
viac info a ampoch
http://www.kustom.com/product_type.aspx?TypeID=2&Tab=0
diky za rady :wink:
myspace.com/pullihosen
bandzone.cz/fan/thomas19
Uživatelský avatar
thomas19
 
Příspěvky: 150
Registrován: 20.02.2008 18:09

Příspěvekod romcx75 » 8.08.2008 20:39

jestli máš krabku na zkreslení, můžu doporučit ten QUAD. měl jsem 65w verzi a spokojenost s čistým kanálem. Zkreslení je celkem zahuhlané, nevýrazné. HV jsem neslyšel, tak tam nevím.
"92% of teens have moved onto rap or hip hop. If you are part of the 8% of us you still listen to real music!"

kytara: Epiphone Tommi iommi signature
AMP: Randall RH50T
Box: Framus fr 212
Uživatelský avatar
romcx75
 
Příspěvky: 684
Registrován: 31.05.2007 10:55
Bydliště: Huštěnovice


Zpět na Komba, zesilovače, reproboxy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

TOPlist