Kytara z Lidlu - westernová nebo koncertní?

Klasické, westernové, hybridní, elektroakustické, ...
Uživatelský avatar
...EDGE...
Příspěvky: 2858
Registrován: 4.08.2008 18:04
Bydliště: Praha Prahoucí

Re: Kytara z Lidlu - westernová nebo koncertní?

Příspěvek od ...EDGE... » 2.02.2017 16:18

litrfree píše:Tak, a jsme u toho. Za dvojku to jde, ovšem ta dvojka, to je riskantní. Za trojku plus mínus už jsou hratelný kytary, o bazarech nemluvě. Pokud jde o čirou akustiku D. Ohledně suprmarket zboží, tak jistě, kulervoucí nástroje to asi nebudou. Já sám teď hledám lacinou, ale hrající a nejlépe ČERNOU - nesmí mě sr+t - kytaru na leto k bazénu u domu, elektroakustiku. Jenže, můj limit je nyní (bazar a dobrej preamp uvnitř) je patnáct stovek, neboť nám odešel před sezonou kotel. Takže - bazar. Jenže, to madam asi nechce slyšet. Nějaký sem našel, ale nejsem slídil denně 24/7, tak jsem je nedal.
Prošel sem si hudebniny, ale kytary co mě bavily, byly buď v násobku ceny, nebo byly moc světlý. Nechci světlou. Nemá to se zvukem nic společnýho, ale!
Na léto černou kytaru nedoporučuju. Přehřívají se.

Uživatelský avatar
litrfree
Příspěvky: 244
Registrován: 27.07.2015 1:36
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Kytara z Lidlu - westernová nebo koncertní?

Příspěvek od litrfree » 2.02.2017 20:37

No nakonec sem si sehnal hrající ladící netmavou starou Montanu s dodělaným jednoduchým piezzo Fishman z roku, kdy to přebral jako akvizici Fender, eště Čínu :-) Ne teda tu Rumunskou co je teď. Byla dokonce pod rozpočtovym limitem. Holt černou teda až na zimu, někdy příště.
Basy: Squier PB Special DiMarzio, Rumhead PB Schaller, Peavey PB Maple Zodiac, SX Precision HMV PJ Fretless DiMarzio.
Upec: Rozdall CS SVT 250W & Soundelirium The 14,5 500W & Soundelirium The 15 500W. Przna: Zoom B3. Mic: Samson Q7. Rec & Mix: Lexicon Omega & Olympus VN480PC. Drummer bez keců: Ymh PSS-190, Ele SA-35. Tuner: Seiko SMP10. Back: Vox AmPhone Bass & KOSS UR 30. Lajny: Hendrex Cables. Visy: Sepp Wotan. System service: Kardiocentrum Agel & Vebr Guitars. Head & Heart: Litrfree DC Lo-Fi Punk.

Odpovědět

Zpět na „Akustické kytary“