Návrh na úpravu sekcí

Máte nápad na zlepšení? Sem s ním!
Odpovědět
John M. William
Příspěvky: 540
Registrován: 13.08.2010 14:27

Návrh na úpravu sekcí

Příspěvek od John M. William » 28.11.2010 12:51

Když jsem hledal cokoliv na kytaru, našel jsem toho požehnaně. Celá sekce o kytarách (i baskytarách) je přehledně rozdělená. Zdá se mi, jako kdyby kytary byly upřednostněny na tomto forum před všemi ostatními nástroji. Trochu mně zaráží: Proč nejsou třeba klávesové nástroje (keyboardy, klavíry, syntezátory atp.) také rozděleny jako kytary? Popřípadě tedy i další nástroje. Vím, že by to možná narušilo celkovou přehlednost, ale z té druhé strany by to myslím i prospělo.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Jsem odpůrce zkratek.. LP = Les Paul, Long Play, Linkin Park..?

Tabulatury hudbě škodlivé.

Uživatelský avatar
Nero
Rádce
Příspěvky: 29517
Registrován: 15.07.2007 13:21
last.fm: http://www.last.fm/user/Nero1
Bydliště: Brno

Re: Návrh na úpravu sekcí

Příspěvek od Nero » 28.11.2010 13:07

Když toto fórum začínalo, měly kytary i baskytary jednu jedinou sekci. K rozdělení kytar došlo kdysi dávno kvůli tomu, že počet příspěvků v dané sekci byl tak velký, že přehlednost výrazně klesla. K tomu samému došlo i u baskytar, a to v době, kdy jsem začal fungovat jako administrátor.

To, kolik je kterým nástrojům věnováno prostoru, je jednoduše dáno tím, kolik lidí o něm diskutuje, jaké množství témat a příspěvků kvůli němu vzniká. (Jedinou výjimkou jsou sekce techniky, které vznikly na požadavek seshora.) Myslím, že je zcela jasné, že kytary a baskytary jsou zde nejžádanější sekce s největším provozem - proto mají nejvíce prostoru a dělí se do nejvíce sekcí. Analogicky kytary zabírají více prostoru než basy, protože provoz v kytarách je větší než provoz v basách.

Klávesové nástroje nemá smysl dělit. Jejich provoz (počet vznikajích threadů, příspěvků, aktivita uživatelů) není dostatečná proto, aby se kvůli nim měnila struktura a vznikaly nové sekce. Až zde bude tolik klávesáků nebo bicmanů, jako je kytaristů nebo basáků, pak budeme řešit restrukturalizaci indexu.
"Náš problém není v tom, že toho víme málo. Náš problém je, že mnoho z toho, co víme, není pravda."

PetrPeter 1975 - 2008

Odpovědět

Zpět na „HudebníFórum.cz“