Bazar hudební nástroje Hudební nástroje

Hudební fórum

Diskuze o všem, co souvisí s hudbou a hudebními nástroji.

Hudebník hledá kapelu - Karviná

Místo, kde můžete hledat (nejen) nové spoluhráče ...

Hudebník hledá kapelu - Karviná

Příspěvekod Bre4et » 28.08.2016 21:52

Ahoj lidi, jsem sedmnáctiletý amatérský hudebník, který by rád založil v okolí Karviné kapelu, ovládám klavír, kytaru, zpěv a skládám své písničky, zvládám i bicí, ale jsem ještě opravdu amatér ve vodách neznaných.
Připínám zde (zatím) nevymasterovanou skladbu bez bicí, pouze kytara a zpěv, pro jistou představu o hudebním stylu, který ještě sám nedokáži identifikovat, ale podle známých i rodiny je to podobné Nirvaně, i když se nejedná o jednu z mých oblíbených kapel. Z devadesátek mám rád Alice in Chains či Pearl Jam, ale spíše se přikláním k alternativnímu rocku (Coldplay, Radiohead)
https://soundcloud.com/antonin-zygma/pr ... n1/s-C5Mqn
No dost bylo řečí, poslechněte, vytýkejte, kontaktujte! :D
Bre4et
Nový uživatel

Re: Hudebník hledá kapelu - Karviná

Příspěvekod MartinJanec » 30.10.2016 13:26

Zarec, poslouchal jsem tu tvojí skladbu a je to luxusní. Jsme skupina z Frýdku - Místku, ale jen zkoušíme. Hledáme zpěváka. Zkoušíme zhruba dvakrát za týden, v pátek odpoledne a v neděli odpoledne. Nevím jestli je tohle ještě aktivní inzerát, ale i kdyby nebyl, nevím zda bys byl ochotný se někdy za náma stavit do zkušebny. Máme taky slabost pro Alice in the chains, nebo Pearl jam, Soundgarden a podobné. Podle toho se tak jmenuje i naše seskupení ,,Nutshell". Každopádně přeju případně hodně úspěchů do budoucna a kdyby jsi měl zájem, tak se ozvi. Janec
MartinJanec
Nový uživatel

Zpět na Hledám / Nabízím