Stránka 1 z 1

Boss GP-10GK vs Boss GT-100 V2

Napsal: 22.02.2018 21:11
od VladaS
Ahoj - zatím hraju jen přes Guitar Rig, ale ten zvuk opravdu nějak není úplně to pravé, takže bych rád něco abych nemusel pouštět (hlučné) PC, mělo to pokud možno co nejvíc efektů (s kvalitním zvukem), mohl jsem tam z PC (Windows) nahrávat třeba i vlastní patche a i když nemám dělený snímač, tak mohl případně ovládat i MIDI syntezátor (se SF2) v PC.

Nevím jestli je něco lepšího než BOSS (ten nový 1000 už je jen na domácí hraní bohužel hodně drahý), tak uvažuji o těch dvou (viz. nadpis), ale bohužel mi není moc jasné v čem se liší, anebo spíš který by byl (s neděleným snímačem) lepší ...

Pokud jsem dobře pochopil, tak Boss GP-10GK je pro dělený a i nedělený snímač a s tím neděleným umí úplně všechno co ten Boss GT-100 V2, anebo který je lepší a v čem ???

Ten Boss GT-100 V2 umí taky ovládat ten MIDI syntezátor v PC (i z neděleného snímače), anebo to umí jenom ten Boss GP-10GK ???

Anebo byste mi doporučili něco úplně jiného tak do těch 15 000, maximálně 20 000 Kč abych s tím byl "delší dobu spokojený" a nepotřeboval jinak žádné další "krabičky" a mělo to už opravdu kvalitní zvuky (i ty jen lehce zkreslené blížící se lampovým zesilovačům) atd. ???

Děkuju ...