Kapela Koudelníkův syn

Místo pro prezentaci Vašich skupin a jiných hudebních projektů ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Koudelnik
Příspěvky: 23
Registrován: 25.05.2011 10:26
Bydliště: Kutná Hora

Kapela Koudelníkův syn

Příspěvek od Koudelnik » 3.05.2019 13:31

Čau všichni,

dovolte, abych vám představil svou kapelu/nekapelu a ve zkratce její pohnutou historii :)

Kapela Koudelníkův syn je z Kutné Hory, jak jinak, že :) Koudelník sice v roce 2003 začínal pivním punkem, ale záhy přesedlal na metal a pohyboval se kolem blacku a thrashe. Do roku 2018 jsme nahráli tři CD, odehráli jsme asi 170 koncertů, ale jak už to bývá, stagnovali jsme a stagnovali, až jsme se nakonec ustagnovali a před rokem rozložili úplně.

Skladby jsem dříve povětšinou skládal já, posledních pár let jen já. Od mala hraju na klavír a pár let i na elektriku a nedovedu si představit, že bych přestal hrát jen proto, protože nemám spoluhráče. Takže jsem vzal všechny své zkušenosti, znalosti, přesvědčení, odvahu, přihodil temný příběh, špetku dobré nálady, minimum peněz a vše přetavil do nové nahrávky, včetně výroby CD s osmistránkovým přebalem.

Neříkám, že je ideální dělat v jednom člověku úplně vše, mouchy to má, ale za ty zkušenosti jsem rád, příště bude vše jistě již dokonalé :)

O magické poslední dubnové noci vydal Koudelník svoje čtvrté CD s názvem Opus Magnum. Budu rád, když si ho poslechnete, později stáhnete, nebo třeba i koupíte.

Díky za přečtení
Robert

https://www.koudelnikuvsyn.cz/
https://facebook.com/koudelnikuvsyn

Odpovědět

Zpět na „Vaše skupiny a projekty“