Koordinátor zkušebny HZK Praha Smíchov

Místo, kde můžete (nejen) diskutovat o zkušebnách
Odpovědět
Madlen Chicago HZK
Příspěvky: 2
Registrován: 16.08.2012 13:18

Koordinátor zkušebny HZK Praha Smíchov

Příspěvek od Madlen Chicago HZK » 16.08.2012 13:26

Na tuto pozici hledáme člověka, který bude schopen organizovat provoz zkušebny. To znamená, že bude schopen sehnat hudebníky a nabídnout jim tyto prostory. Bude nutné zaplnit co nejvíce dnů v časovém rozmezí od 10 – 16h odpoledne. Zkušebna je plně vybavena a nyní se na ní střídá cca 10kapel. Je možno přibrat ještě jednou tolik. Zkušeny se dají pronajmout za 130,- Kč/h, při počtu více jak 5h hodin za měsíc se cena za hodinu snižuje na 100,- Kč.

Tato práce je spíše externí spoluprací (brigádou) pro někoho kdo má v tomto směru kontakty, tato práce ho baví, je milovníkem hudby a rád by pořádal pro náš klub hudební večery. Platové ohodnocení je vázáno měsíčním paušálem, odvíjí se spíše od odvedené práce, tedy nasmlouvání kapel, které budou pravidelně chodit na zkoušky a jednorázové odměny za kapely, které se u nás pravidelně budou pořádat koncerty.
Koordinátor má dále na starosti udržovat zkušebnu i vztahy v klubu na dobré úrovni.

Dále sháníme samotné hudebníky, výtvarníky na realizaci workshopů, instalaci a malbu našich prostor, která se bude neustále obměňovat (vítězné kousky samozřejmě zůstávají) a další umělce co se zajímají o literární/autorská čtení.

Prosím, aby odpověděli jen vážní zájemci, či lidé, kteří mají zájem se těmito směry nějak angažovat a mají nápad jak realizovat své nápady a myšlenky. Připište rovnou svá telefonní čísla a nejbližší termíny, kdy se budete moci reálně dostavit na schůzku. V případě dalších dotazů piště maily nebo volejte.

Díky všem, těšíme se na spolupráci,
za tým HZK,
Madlen
Tel.: 732 682 308
madlenchicago@gmail.com
Naposledy upravil(a) Nesst dne 16.08.2012 13:42, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Opět přesunuto. Prosím, přečti si FAQ.

Odpovědět

Zpět na „Zkušebny“