Kytary Harley Benton

Strat, Les Paul, Tele, SG, semiakustické, ...
Odpovědět
cid
Příspěvky: 244
Registrován: 11.11.2015 0:40

Re: Kytary Harley Benton

Příspěvek od cid » 28.04.2018 18:45

Tak jsem se konečně dostal s TE-52 na váhu - 5kg i s provizorním hadrovým futrálem, který skoro nic neváží. Měl jsem kdysi hodně těžkou kytaru a vyhovovalo mně, že tělo je stabilní, hrálo se na ni skoro jako v sedě mezi koleny a tohle je podobné. Na některých fórech přemýšleli, jak ji odlehčit, to ale není můj problém. Snad za 14 dní se dostanu na řadu u kytaráře, nechám si přeleštit pražce, i když nějaký zásadní problém nevidím, ale tohle nechám na odborníkovi. Co si více majitelů pochvalovalo, bylo vyměnit nut, ale to se poradím, možná něco z nabídky Graph tech TUSQ.
Snímače Roswell zřejmě měnit nebudu - viz. video YT a dost lidí si je chválí, i když při koupi počítali s výměnou. Narazil jsem na dva názory, že se nehodí, pro velké zkreslení, což zase není můj případ. Miluju zvuk jako dole na ukázce z YT, i když na ten procesor bude asi hrát i koště :mrgreen: . Uvažoval jsem o výměně kamenů, ale kytara ladí a ocelové se používají i na některých nejdražších Fenderech. Prolezl jsem toho na internetu opravdu dost a osobní zkušenost může být jiná, ale rozhodně nebudu dělat všechno najednou. Dostal jsem hodně inspirace, nebudu to rozvádět, když se něco povede/nepovede, dám vědět, moc toho nebude.

https://www.youtube.com/watch?v=0TA34ASYInw


Hendreku, asi Ti pošlu děkovný dopis :wink:.

qwer
Odborník
Příspěvky: 3573
Registrován: 7.02.2007 0:18
Bydliště: Olomouc

Re: Kytary Harley Benton

Příspěvek od qwer » 29.04.2018 7:52

Ocelové kameny nevadí, mám je na obou telatech, tak nějak mě více sedí a hlavně se to nich nezařezávají tak snadno struny jak do mosazi - což pak dělá trochu binec. Zvuk je určitě úplně jiný než mosaz - více výšek a jiný charakter, je to takové víc "tenké". Kdyby ti ale kytara přišla taková až moc kousavá, tak zkus tu mosaz. Nultý bych nechal jestli to není úplné bláto, vlastně bych ty úpravy nějak moc nehrotil. Nevím, co je tam za snímače, asi to žádná sláva nebude. Kdybys chtěl něco vintage za rozumné prachy, tak zkus na bazaru RMka, Tůmu, třeba i snímače ze Squier Classic Vibe - mám je doma a jsou za ty prachy fajn - sehnatelné za nějakých 800-900 Kč za oba. Fender Noiseless, které jsi měl předtím v plánu, bych nedával - je to asi to nejhorší, co můžeš nástroji udělat, totálně to krade charakter. Kdybys chtěl bezbrum, tak z levnějších třeba Dimarzio Area. Kus na bazaru kolem 1200-1300, hrají na bezbrum fajn.

Uživatelský avatar
Fořt
Příspěvky: 2581
Registrován: 30.09.2009 12:31
Bydliště: Praha-západ

Re: Kytary Harley Benton

Příspěvek od Fořt » 29.04.2018 8:30

Nevím jaké jsou singly na TE-52, ale Roswell humbuckery na HB35Plus hrajou velmi dobře, a jsou dobře použitelné i po rozepnutí jako singly. S wilkinsony, které byly na HB L450 Plus se to nedá vůbec srovnávat, ty se mi moc nelíbily. I když samozřejmě roli hraje i rozdílná konstrukce obou kytar.
Thomann prý přešel k Roswellům kvůli nestálé kvalitě Wilkinsonů (četl jsem na HB fóru).

cid
Příspěvky: 244
Registrován: 11.11.2015 0:40

Re: Kytary Harley Benton

Příspěvek od cid » 3.05.2018 18:54

Narazil jsem na YT na porovnání HB 70 vs Fender Baja.

https://www.youtube.com/watch?v=IJCn5cY_L6g

Hned první příspěvek v diskuzi je od nicku 2GoldensTosa. Rozklikněte si diskuzi pod tímto příspěvkem, velice zajímavé názory na kytary HB. Nebral bych je jako něco stoprocentně pravdivého, každý si chválí to svoje, ale jsou zajímavé, třeba i názor uživatele na HB-kopie LP, to už bych řekl, že kecá. S jedním příspěvkem se i shodnu, mám ji ve stojanu v pokoji a když jdu okolo a vezmu ji do ruky, tak se směju. :D
K věci, uživatelé mění na HB TE-52 nut za Graph tech PT-5010 TUSQ (cca 250Kč). O nutech od HB, které jsou v nabídce od Thomanna, mají levné "originály" velice špatné hodnocení. Jsem mimo domov a domníval jsem se, že by tam měl být model od Gt 5042, ale nemám teď možnost změřit rozteče na továrním "ořechu", tak to jenom, aby mně někdo nenadával, tabulky Graph techu jsou na internetu. Firma Graph tech píše, že jsou předimenzované a lehce se dají upravit na smirkovém papíru, ale rozteče strun pochopitelně ne. :D . Máte někdo zkušenosti s nuty od jiných výrobců?
Kytaru mám jako Lego a určitě mě to nedá a vyzkouším mosazné kameny v kobylce, mají je i samostatně v nabídce Aliexpresu za komické ceny, ale nespěchám, jak jsem psal, postupně. Co se chci ale optat, "popelník" i s mosaznými kameny od originál Klusona stojí cca 600Kč, ale ty kameny nemají drážku a já se ptám, neklouže to, má někdo zkušenost s hladkými kameny?! V předchozím příspěvku jsem dal odkaz na YT TE-52, kde na ni hraje grify od ACDC a dotyčný má odkaz na svoje stránky kde píše, že výměnu za Klusony ke své spokojenosti provedl, ale hlava mně nebere, že jsou hladké.

Uživatelský avatar
Fořt
Příspěvky: 2581
Registrován: 30.09.2009 12:31
Bydliště: Praha-západ

Re: Kytary Harley Benton

Příspěvek od Fořt » 4.05.2018 8:34

Co se týče mosazných kamenů bez drážek: Mám je právě na Fender Baja. Nějaké větší problémy s klouzáním strun po nich nejsou, ani při pořádných bendech. Při standardním ladění s desítkama. Časem si na kameni si tenké struny na kamenech vyříznou mělkou drážku, při výměně strun je asi třeba polohovat strunu znovu do té drážky. Pokud bys šel do mosazi, možná už se koukni po kompenzovaných kamenech, existují různá řešení, jak tu kompenzaci udělat.
Co se týče nutů na kytarách HB. Mám HB35 Plus a L50 Plus, na obou je stejný nut z tvrdého krémového plastu. Nepřijde mi, že by s ním byl nějaký problém. Dokonce je výškově nesymetrický (vyšší na tlustých a nižší na tenkých strunách), jako na Gibsonech a jiných dražších kytarách, Epi to třeba většinou nemají. Tvrdý mi přijde dost, sustainu mají každopádně obě kytary habaděj. Stejně tak nevidím žádný problém ani v HW, jak TOM bridge, tak ladicí mechaniky fungují bez problémů. Obě kytary nemají defacto žádný větší problém. Všechno jsou v podstatě jen prkotiny nebo jen kosmetické vady.
Budu trochu OT, ale nedá mi to. Včera jsem se po cestě opět stavil v jedněch nejmenovaných hudebninách na frekventovaném místě v centru Prahy (nebudu jim opakovaně dělat negativní reklamu). Vzal jsem do ruky 2 pololubovky. Relic Ibanezka za něco přes 13000 byla super, začištění pražců, krásně rezonantní zvuk. Hodně u ní asi dělal ten relic - prostě tím nějak líp padla do ruky. Fakt máš pocit staré, vyhrané kytary. Nepůsobí tak plastově jako nové kytary v naleštěném poly laku. A tak nějak tepleji. Ta by asi HB35 Plus dala na frak. Jenže ta je nová za míň než poloviční cenu, a má navíc rozpínatelné snímače. Pak jsem zkoušel nějaký Hagstroem za cca 18000. Katastrofa! O pražce jsem si málem pořezal bříška prstů. Navíc na sucho totálně mrtvá kytara. Já to nechápu. Prodavač se tam celý den nudí, proč se nenechá někde zaškolit na základní kytarový servis a ve volných chvílích ty kytary trochu nepřipraví pro zákazníka? Mám dojem, že tam visí na stojanech pořád ty stejné kousky. Nechápu, jak se můžou uživit ...
Po 15. 5. by mi měla přijít od Thomanna HB 35 Plus pro kamaráda. Poreferuju, jak na tom je po vybalení, bez nějakých úprav. Protože tu mou mám z druhé ruky, a původní majitel upravoval pražce (a spíš to zmršil - nadělal na nich škrábance, dolešťoval jsem je).

Uživatelský avatar
džetro
Příspěvky: 1071
Registrován: 21.01.2011 0:14
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kytary Harley Benton

Příspěvek od džetro » 4.05.2018 10:37

Mám HB35 jsem s ní spokojený, pravdou ale je že jsem si ji musel dát dohromady (pracuju jako kytarový technik) průměrný zákazník by ji druhý den poslal Thomannovi zpět. Mizerné původní struny, špatné prohnutí krku, seřízení na kobylce, přeleštění pražců, (ještě bude třeba začistit okraje, to už jsem nedělal hned, těšil jsem se až si zahraju :-) Jinak je kytara perfektní, dobré snímače, mechaniky a nulák ok. Zatím 011 struny, možná vyzkouším 010. Abych neplatil poštovné objednal jsem si i Thomann gig bag, je dobře udělaný, jeddiné co bych mu vytknul je že je o cca 10 cm delší než by musel být, těch 10 cm je dost poznat když to dávám do auta.
Miluju akustické blues a svoji rodinu.
Gibson LG-2 American Eagle 2015 + Harley Benton SH 30 Pro Active
Harley Benton CLA-15M + Harley Benton SH 30 Pro Active
Harmony Stella 12 str. r.v. 1968 + Harley Benton SH 30 Pro Active
Recording King Dirty 30s Resonator + Schaller Jazz Pickup
Deering Goodtime Open back 5 strings banjo
http://www.retroblues.net/

jbiker
Příspěvky: 537
Registrován: 28.05.2012 20:58
Bydliště: Jižní Čechy (TA)

Re: Kytary Harley Benton

Příspěvek od jbiker » 4.05.2018 21:18

Fořt píše:
4.05.2018 8:34
... Budu trochu OT, ale nedá mi to. Včera jsem se po cestě opět stavil v jedněch nejmenovaných hudebninách na frekventovaném místě v centru Prahy (nebudu jim opakovaně dělat negativní reklamu) ... Katastrofa! O pražce jsem si málem pořezal bříška prstů. Navíc na sucho totálně mrtvá kytara. Já to nechápu. Prodavač se tam celý den nudí, proč se nenechá někde zaškolit na základní kytarový servis a ve volných chvílích ty kytary trochu nepřipraví pro zákazníka? Mám dojem, že tam visí na stojanech pořád ty stejné kousky. Nechápu, jak se můžou uživit ...
Mně to taky nedá ... Rovněž nechápu. Loni jsem tam zabrousil a zrovna tam jeden valil klíny do hlavy páru v důchodovém věku. Kupovali kytaru jako dárek pro vnuka. Cpal jim Cort Eearth100. Viděli, že tam pobrnkávám, tak mě poprosili, ať si na to zahraju. Jeden by řekl slušný nástroj. Ale zrovna tenhle kus celkem bída, nicméně, seřídit dohmat a trochu upravit nulťák by stačilo, olezlý struny k tomu jako bonus. Podavač koukal jak tydýt, že to vezme z krámu a nechá poštelovat. Vsadím se, že jak za mnou zapadly dveře, kejtra byla zpátky na věšáku. Že jsem jim přímo před ním detailně popsal, jak se dostat ke konkurenci mu bylo evidentně “ganz egál”. Tohoto kvelbu by fakt škoda nebylo.

Plechac6969
Příspěvky: 5
Registrován: 9.04.2018 14:39

Re: Kytary Harley Benton

Příspěvek od Plechac6969 » 14.05.2018 14:43

Tak taky přidám zkušenost. TAdy na foru mi byla doporučena https://www.thomann.de/cz/harley_benton ... _flame.htm tak jsem do ní šel. První pocit užasný, tělo i krk bez žádných nesrovnalostí. Všechno hezky udělané. Po měsíci hraní drží ladění jak zabetonované. Originální zvuk s reverbem zní lépe než bych čekal. Originální 10ky struny jsem tam ten měsíc měl a nemohl jsem si stěžovat. Celkově za relativně málo peněz hodně muziky a do začátku určitě super kytara. Jsem spokojen.

beetle ramone
Příspěvky: 92
Registrován: 23.04.2006 11:03
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kytary Harley Benton

Příspěvek od beetle ramone » 3.01.2019 17:49

Máte někdo větší zkušenosti s pololubovkama HB? Ta Cherry mě hodně láká za udávanou cenu. Chci to jen jako trochu jinej zvuk vedle Telecastera a Les Paula a třeba k Epiphone Dot úplně nemám důvěru...
Fender Telecaster BTB MIM
Beetle Les Paul Standard
Harley Benton HB 35 Vintage Cherry
Fokus Les Paul
Fender Hellcat Ruby Red
TCE Polytune 2 Noir, Dunlop Cry Baby JC95, Salvation Audio Tonewheel, Keeley Aria, EHX OP AMP Big Muff, MXR EVH Phase 90, MXR Carbon Copy Delay, MXR ZW38 Black Label Chorus
Marshall MA 50H, Marshall 1960A

filtr666
Příspěvky: 29
Registrován: 14.02.2015 11:58
Bandzone: https://bandzone.cz/madnoiseband

Re: Kytary Harley Benton

Příspěvek od filtr666 » 3.01.2019 17:59

Ahoj, ja tu pololubovku HB mel a je uplne v pohode. Chtelo to vylestit prazce a trochu seridit, ale jinak bez problemu. Zvukove vedle gibsona es355 za 110tis trochu kuhala, mene basu, ale eq to zaridil. Muzu doporucit...

Uživatelský avatar
Hendrek
Site Admin
Příspěvky: 7156
Registrován: 23.07.2009 12:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kytary Harley Benton

Příspěvek od Hendrek » 3.01.2019 20:32

Mám HB-35 Vintage Burst. Je to momentálně moje hlavní kytara. Preferuji ji před Squier Standard Stratem kvůli tónu i pohodlnosti při hraní (strata preferuji pouze, když hraji doma pozdě večer nebo brzo ráno na sucho, je tišší).
Nedávno jsem měnil ladicí mechaniky na zamykací Kluson. Ale myslím, že nějaká výrazná změna k lepšímu nenastala nebo ji nejsem schopen až tak rozeznat. Takže za mě mohu doporučit, je to za ty prachy dosti použitelný nástroj.

Uživatelský avatar
volfi
Příspěvky: 231
Registrován: 28.11.2014 23:58
Bydliště: Č. Budějovice

Re: Kytary Harley Benton

Příspěvek od volfi » 4.01.2019 0:33

Rád bych přidal taky jednu recenzi. Kolega si koupil, už tak před rokem, matnýho lespaula za zhruba 5000kč. https://www.thomann.de/cz/harley_benton ... tom_vb.htm akorát bych řekl, že tam jsou wilkinson snímače a palisandr hmatník. Nepovažuji se jako zkušený/dobrý kytarista, berte můj názor s rezervou. Ale ta kytara mě strašně překvapila. Nezkoumal jsem vzhled do detailu, takže nedokážu říct jestli jsou tam nějaké chyby v laku atd. Ale rozhodně nic běžně viditelného. Krk je naprosto ok, pražce neřežou, dohmat velice příjemný. Mechaniky super. Snímače nejsou silné, jsou opravdu slabší a takové "zaprasené", ale na rovinu zvuk se mi líbí, je to něco jinýho a jeho kytara na zkreslenej kanál je opravdu slyšet. Je to charakteristickej zvuk. (crunch kanál, HK tubemaister 36). Můj nejslabší snímač na kytaře je SD SH1n a jen pro porovnání, ty jeho snímače jsou silnější/ostřejší/"zaprasenější.
Kdyby to měla bejt moje jediná kytara, tak bych snímače vyměnil za něco silnějšího co mi více sedí. Co mě překvapilo je hmotnost, přemejšlel jsem, kde je schovanej kus železa. :D Moje studio je znatelně lehčí cca. 0,5kg. V porovnání s Gibsonem vidím rozdíly v rezonanci na sucho. Gibson prostě krásně rezonuje. Víc mi u Gibsona vyhovuje profil krku. A snímače porovnávat nemůžu. Mám doma ještě Cort EVLZ6, tehdy stála asi 16 000. Nevidím v kvalitě a pocitu rozdíl mezi tím HB a Cortem. Cort je lehčí, tenčí a takovej ostřejší na sucho. A mám ještě otázku, koukal jsem na ty nejdražší modely od HB s Floyd Rose. Otázka zní opravdu to má Floyd Rose 1000, které mají kytary za 30000? (schecter, ltd) :-)
Kytary: Gibson LP Studio 120th Anniversary [EMG 57/66]; Ibanez RG 3210 [BKP Holydriver set]; Ibanez S420 [SD Sh13/Sh1]; Cort EVLZ6 [EMG 81/60]; Cort AS M4 [Fishman Matrix]; Squier Bullet Stratocater [RM F1]
Zesilovače: Engl Fireball II 100w; Behringer ACX1800
Reproboxy: Harley Benton g212 vintage
Krabičky: Tc electronic: Polytune 2, Spark mini booster, Flahback mini delay; Maxon OD808; Boss CH-1; Jim Dunlop Cry Baby Original; EHX Silencer
Struny: Elixir nanoweb; Martin Bronze
Příslušenství: Sommer cable XXL; Neutrik; Hicon; Jim Dunlop Tortex III 0.88mm; Gruvgear FretWraps; Artec Powerbrick

Uživatelský avatar
stenly67
Příspěvky: 188
Registrován: 6.02.2015 18:03

Re: Kytary Harley Benton

Příspěvek od stenly67 » 4.01.2019 8:32

Mám semiakustiku HB ale ne tvar dle 335 ale PRS. Co se týče vzhledu, nenašel jsem žádné vady, nebylo třeba ji ani moc seřizovat, pražce a dohmat OK. Zvuk je trochu víc zahuhlanější v porovnání se stratem a PRS, nemá snímače s rozpínáním cívek (nyní se už ale dělají), to mám v plánu udělat. Krk je v porovnání PRS a stratem tlustší, nemusí každému vyhovovat. Myslím že za tu cenu se nejedná o špatnou kytaru, na YT kytary HB prezentuje EytschPi42 a jeho hodnocení nevyznívá až tak špatně.
PRS SE Custom 24 30-th Anniversary, Harley Benton CST-24HB, Aria STG 006, Harley Benton PB-Shorty, Jolana Superstar, Marris J390, Line6 SpiderJam, FBV Express MkII, Ebow, Yamaha HY 10G, Korg Pandora PX 3

Uživatelský avatar
Fořt
Příspěvky: 2581
Registrován: 30.09.2009 12:31
Bydliště: Praha-západ

Re: Kytary Harley Benton

Příspěvek od Fořt » 4.01.2019 9:24

Mám doma HB35plus, z druhé ruky, jsem s ní taky spokojený. Ale původní majitel musel brousit a leštit pražce.
Já pak kupoval novou pro kamaráda, a byla to katastrofa, co se týče pražců a dalších věcí (zmršené díry pro mechaniky, protáčející se šroubky, asi kvůli předvrtání moc tlustým vrtáčkem, červený lak uvnitř f-výřezů, křivě osazené mechaniky) . Píšu o tom tady:
nevim-kterou-si-vybrat-prosim-o-rady-45589-20#p748791
Nicméně zvukově se mi moc líbila, tak jsem s Thomannem vykomunikoval slevu 30 EUR a kytaru sám dal do pořádku. Kamarád si ji teď nemůže vynachválit. Vizuální a kosmetické nedostatky mu nevadí, on je skoro slepý.
Díky rozpínatelným snímačům je HB35Plus fakt univerzální kytara. Trochu se mi nelíbí průběh volume potenciometrů, zabírají až ke konci, tedy jsou zřejmě lineární. Plánuju je prohodit s tone poty, pokud jsou ty logaritmické. Rozpínání by bylo sice na tone potech, ale to mi nevadí.
Jo, trochu mi vadí, že oproti ES335 přemístili jeden z tone potů až na konec spodního f-výřezu. Není to ergonomické a nevypadá to hezky, zvlášť když poty tak vytvářejí zrcadlově nesymetrický kosočtverec. To si Thomann nějak neohlídal, nenyslím, že by to byla věc pro soudní tahanice s Gibsonem kvůli kopírování.
Edit: Zajímalo by mě, jak ty problémy s kvalitou u Thomanna vyřešili. Nedávno kupoval HB35Plus uživatel Trevor, nepochlubí se?

Uživatelský avatar
Hendrek
Site Admin
Příspěvky: 7156
Registrován: 23.07.2009 12:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kytary Harley Benton

Příspěvek od Hendrek » 4.01.2019 10:56

Trevor to již někde psal. Byl po HW stránce spokojen, ale barva laku neodpovídala plně fotce, tak ji prodává na Tržišti. Ale nechci mluvit za něj, třeba se tu ochomejtne :).
Naposledy upravil(a) Hendrek dne 4.01.2019 10:57, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Doplněn odkaz na Tržiště.

beetle ramone
Příspěvky: 92
Registrován: 23.04.2006 11:03
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kytary Harley Benton

Příspěvek od beetle ramone » 4.01.2019 11:07

Díky všem za ohlasy a odezvu. Začíná to vypadat jako jasná volba...
Fender Telecaster BTB MIM
Beetle Les Paul Standard
Harley Benton HB 35 Vintage Cherry
Fokus Les Paul
Fender Hellcat Ruby Red
TCE Polytune 2 Noir, Dunlop Cry Baby JC95, Salvation Audio Tonewheel, Keeley Aria, EHX OP AMP Big Muff, MXR EVH Phase 90, MXR Carbon Copy Delay, MXR ZW38 Black Label Chorus
Marshall MA 50H, Marshall 1960A

Uživatelský avatar
Hendrek
Site Admin
Příspěvky: 7156
Registrován: 23.07.2009 12:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kytary Harley Benton

Příspěvek od Hendrek » 4.01.2019 11:43

Osobně bych zkusil kontaktovat Trevora, jestli má tu svou stále na prodej.

Uživatelský avatar
džetro
Příspěvky: 1071
Registrován: 21.01.2011 0:14
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kytary Harley Benton

Příspěvek od džetro » 4.01.2019 11:54

Já sice opožděně, mám HB35 skoro rok, když přišla, bylo na ní trochu práce (pražce, dohmat, okamžitě vyměnit struny) naštěstí pracuju jako kytarový technik tak to bylo v poho, běžný zákazník by ji asi vracel. Kdyby něco zanes ji ke kytaráři a zkus třeba vykomunikovat slevu. Co se týče zvuku a vzhledu super, s 011 strunama je to dělo. Jinak doporučuju ať neplatíš poštovné přihodit gigbag Thomann za nějakých 30+ euro, je slušný.
Miluju akustické blues a svoji rodinu.
Gibson LG-2 American Eagle 2015 + Harley Benton SH 30 Pro Active
Harley Benton CLA-15M + Harley Benton SH 30 Pro Active
Harmony Stella 12 str. r.v. 1968 + Harley Benton SH 30 Pro Active
Recording King Dirty 30s Resonator + Schaller Jazz Pickup
Deering Goodtime Open back 5 strings banjo
http://www.retroblues.net/

beetle ramone
Příspěvky: 92
Registrován: 23.04.2006 11:03
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kytary Harley Benton

Příspěvek od beetle ramone » 4.01.2019 12:01

Hendrek píše:
4.01.2019 11:43
Osobně bych zkusil kontaktovat Trevora, jestli má tu svou stále na prodej.
I kdyby měl, tak mě to táhne k cherry :?
Fender Telecaster BTB MIM
Beetle Les Paul Standard
Harley Benton HB 35 Vintage Cherry
Fokus Les Paul
Fender Hellcat Ruby Red
TCE Polytune 2 Noir, Dunlop Cry Baby JC95, Salvation Audio Tonewheel, Keeley Aria, EHX OP AMP Big Muff, MXR EVH Phase 90, MXR Carbon Copy Delay, MXR ZW38 Black Label Chorus
Marshall MA 50H, Marshall 1960A

Uživatelský avatar
Trevor
Odborník
Příspěvky: 1022
Registrován: 18.04.2011 16:32

Re: Kytary Harley Benton

Příspěvek od Trevor » 4.01.2019 12:02

Bohuzel, ve středu jsem ji poslal zpet, zadny zajemce o ten odstinovy unikat nebyl, tak jsem zvedav jestli se objevi na webu.
Jinak naprosta spokojenost, jen bych vylestil prazce a dal sve struny...
Provádím základní měření elektronek a drobné opravy a úpravy elektronkových aparátů a věcí kolem hraní. Vše je na domluvě - Severní Čechy
Dotazy prosím do SZ

Odpovědět

Zpět na „Elektrické kytary“