Nová Hudební zkušebna 4STREET Ostrava hledá muzikanty!

Místo, kde můžete (nejen) diskutovat o zkušebnách
Odpovědět
Uživatelský avatar
banana bonus
Příspěvky: 119
Registrován: 14.08.2007 20:00
Bydliště: Opava-Kylešovice
Kontaktovat uživatele:

Nová Hudební zkušebna 4STREET Ostrava hledá muzikanty!

Příspěvek od banana bonus » 15.03.2012 21:04

Ahoj muzikanti,
letos jsme otevřeli již druhou pobočku naší zkušebny především pro mládež. První funguje už 11 let v Opavě a někteří ji znají pod starším názvem Legal. Nyní jsme ji převzali my občanské sdružení 4STREET a máme ji nacpanou kapelami k prasknutí, proto jsme se rozhodli otevřít další v Ostravě. Prostory nám za skvělou cenu poskytl strejda Braun, takže máme perfektní podmínky právě pro vás!

Zkušebna je plně vybavena aparáty a bicí soupravou. Stačí jen donést kytary, kabely a začít hoblovat! V létě pak proběhne velká rekonstrukce celého patra a zkušebna bude k nepoznání! A navíc tam přibude i demo studio k live natáčení vašich zkoušek. Na projektu se mimo nás (4STREET) podílí i Hudební svět a Evžen Hofmann z kapely Kryštof! Pokud máte zájem, neváhejte nám psát, volat nebo rovnou přijít k Braunovi na kšeft! Ceny máme nastaveny pro studenty, takže se nemusíte ničeho bát!

Navíc děláme různé koncerty festivaly a podobné legrácky a to jak v Opavě tak nyní už i v Ostravě! Mezi naše kapely patří např. Proti Směru, Autopilot, The Fall of Ghostface. Zkoušely dokonce u nás i Staré pušky!
A ještě obrázeček, aby to bylo všechno:
Obrázek
Můj telefon je ten první, takže mi volejte ráno, odpoledne, večer, v noci, dycky se nějak domluvíme! No já doufám, že jsem na nic nezapoměl, kdyby kdokoliv cokoliv, tak piště buď přímo tady, nebo mailujte na vit(tecka)gruner(zavinac)
forstreet(tecka)cz
kytara:ESP-LTD MH1000 STB
kytara: Epiphone Les Paul Custom Plus
snímače: EMG 81 bridge, EMG 85 neck
hlava: Orange Dark Terror 15W
box: 2X Krank Rev Jr 1x12
kapela: http://scarlettavenue.eu

Odpovědět

Zpět na „Zkušebny“