Nalezeno 12 výsledků hledání

od alt
27.01.2024 15:54
Fórum: Kytarové efekty
Téma: opravna multiefektu headrush pedalboard
Odpovědi: 4
Zobrazení: 4546

Re: opravna multiefektu headrush pedalboard

zdravím.....
Lukáš Foldyna je na FB 4x....prosím , který to je...???
nechci ostatní obtěžovat....Alt.
od alt
27.01.2024 10:07
Fórum: Kytarové efekty
Téma: opravna multiefektu headrush pedalboard
Odpovědi: 4
Zobrazení: 4546

opravna multiefektu headrush pedalboard

zdravím....
neví někdo o opravně multiefektu headrush pedalboard...????
díky za info....Alt
od alt
11.12.2019 12:38
Fórum: Kytarové efekty
Téma: BOSS RC-300
Odpovědi: 8
Zobrazení: 2829

Re: BOSS RC-300

za boos se omlouvám.......v manuálu ani ťuk......Alt
od alt
11.12.2019 11:11
Fórum: Kytarové efekty
Téma: BOSS RC-300
Odpovědi: 8
Zobrazení: 2829

boos rc300 looper

zdravím .....
nemá někdo zkušenosti.....potřeboval bych vyřešit problém.....Boos Looper Rc300
zastavit přehrávání (to umím) a pokračovat v přehrávání v místě kde jsem zastavil (to neumím)
poraďte .....pokud je tato funkce v tomto pedálu možná....
díky za pomoc............Alt.
od alt
27.12.2017 9:17
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: DIMARZIO DP389BK TONE ZONE T BLACK
Odpovědi: 3
Zobrazení: 1532

DIMARZIO DP389BK TONE ZONE T BLACK

zdravím..............
nemáte někdo zkušenosti z tímto snímačem...?? DIMARZIO DP389BK TONE ZONE T BLACK
chtěl bych ho do telecastera na středně bluesové a rokové hraní
ale nechci moc ovlivnit základní (singel) zvuk.....
popřípadě poraďte , u krku mám Area T DIMARZIO a jsem s ním velice spokojený
díky ...
od alt
31.07.2017 8:00
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Digitech iPb-10 - iPad místo pedalboardu
Odpovědi: 3
Zobrazení: 1374

digitech Ipb 10

zdravím......
lze editovat digitech Ipb 10 přes Nexus na PC (myslím tím PC a os windows).....????????
diky za odpověď Alt.
od alt
15.10.2015 10:56
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Tronical Typ C1 Plus Tune Set
Odpovědi: 4
Zobrazení: 1497

Tronical Typ C1 Plus Tune Set

zdravím
nemáte někdo nějaké zkušenosti.........docela bych do toho šel ale nechce se mi
vyhazovat peníze jenom tak bez nějakého názoru poraďte prosím......alt.

http://www.thomann.de/cz/tronical_typ_c1_tune_set.htm
od alt
7.09.2011 9:30
Fórum: Kytarové efekty
Téma: roland vg 99
Odpovědi: 2
Zobrazení: 619

Re: roland vg 99

díky moc......toto jsem četl.....myslel jsem spíše praktickou zkušenost třeba ze živého hraní....
(bassová latence nebo rychlost midi dat ve spojení z pc.....cubase atd.) přesto moc díky Alt.
kdyby měl někdo zkušenost a chtěl se podělit ???? napište.....chtěl bych ho koupit ale je to docela dost ...
od alt
6.09.2011 9:26
Fórum: Kytarové efekty
Téma: roland vg 99
Odpovědi: 2
Zobrazení: 619

roland vg 99

Ahoj......
pozastavil jsem se nad Roland VG 99....
nemáte někdo osobní zkušenost z tímto modulem ????
díky za odpověď .....Alt........stačí stručná......
od alt
1.04.2010 17:50
Fórum: Kytarové efekty
Téma: expresion pedal
Odpovědi: 0
Zobrazení: 402

expresion pedal

Ahoj....
pořídil jsem si digitech rp 2120 a k tomu control one pedal ,
na něm (control one pedal ) je jacknová samice z popisem external continous controller.
v manualu jsem podrobný popis nenašel a proto bych potřeboval
vysvětlit.... "vo co gou"...... není to náhodou druhý expresion pedal ??
prosím ...

Přejít na rozšířené vyhledávání