Nalezeno 12 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 28.01.2024 7:57
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: opravna multiefektu headrush pedalboard
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 4546
Re: opravna multiefektu headrush pedalboard
díky......Alt.
- 27.01.2024 15:54
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: opravna multiefektu headrush pedalboard
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 4546
Re: opravna multiefektu headrush pedalboard
zdravím.....
Lukáš Foldyna je na FB 4x....prosím , který to je...???
nechci ostatní obtěžovat....Alt.
Lukáš Foldyna je na FB 4x....prosím , který to je...???
nechci ostatní obtěžovat....Alt.
- 27.01.2024 10:07
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: opravna multiefektu headrush pedalboard
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 4546
opravna multiefektu headrush pedalboard
zdravím....
neví někdo o opravně multiefektu headrush pedalboard...????
díky za info....Alt
neví někdo o opravně multiefektu headrush pedalboard...????
díky za info....Alt
- 11.12.2019 12:38
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: BOSS RC-300
- Odpovědi: 8
- Zobrazení: 2829
Re: BOSS RC-300
za boos se omlouvám.......v manuálu ani ťuk......Alt
- 11.12.2019 11:11
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: BOSS RC-300
- Odpovědi: 8
- Zobrazení: 2829
boos rc300 looper
zdravím .....
nemá někdo zkušenosti.....potřeboval bych vyřešit problém.....Boos Looper Rc300
zastavit přehrávání (to umím) a pokračovat v přehrávání v místě kde jsem zastavil (to neumím)
poraďte .....pokud je tato funkce v tomto pedálu možná....
díky za pomoc............Alt.
nemá někdo zkušenosti.....potřeboval bych vyřešit problém.....Boos Looper Rc300
zastavit přehrávání (to umím) a pokračovat v přehrávání v místě kde jsem zastavil (to neumím)
poraďte .....pokud je tato funkce v tomto pedálu možná....
díky za pomoc............Alt.
- 28.12.2017 8:55
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: DIMARZIO DP389BK TONE ZONE T BLACK
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1533
Re: DIMARZIO DP389BK TONE ZONE T BLACK
díky..................Alt.
- 27.12.2017 9:17
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: DIMARZIO DP389BK TONE ZONE T BLACK
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1533
DIMARZIO DP389BK TONE ZONE T BLACK
zdravím..............
nemáte někdo zkušenosti z tímto snímačem...?? DIMARZIO DP389BK TONE ZONE T BLACK
chtěl bych ho do telecastera na středně bluesové a rokové hraní
ale nechci moc ovlivnit základní (singel) zvuk.....
popřípadě poraďte , u krku mám Area T DIMARZIO a jsem s ním velice spokojený
díky ...
nemáte někdo zkušenosti z tímto snímačem...?? DIMARZIO DP389BK TONE ZONE T BLACK
chtěl bych ho do telecastera na středně bluesové a rokové hraní
ale nechci moc ovlivnit základní (singel) zvuk.....
popřípadě poraďte , u krku mám Area T DIMARZIO a jsem s ním velice spokojený
díky ...
- 31.07.2017 8:00
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Digitech iPb-10 - iPad místo pedalboardu
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1376
digitech Ipb 10
zdravím......
lze editovat digitech Ipb 10 přes Nexus na PC (myslím tím PC a os windows).....????????
diky za odpověď Alt.
lze editovat digitech Ipb 10 přes Nexus na PC (myslím tím PC a os windows).....????????
diky za odpověď Alt.
- 15.10.2015 10:56
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Tronical Typ C1 Plus Tune Set
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 1498
Tronical Typ C1 Plus Tune Set
zdravím
nemáte někdo nějaké zkušenosti.........docela bych do toho šel ale nechce se mi
vyhazovat peníze jenom tak bez nějakého názoru poraďte prosím......alt.
http://www.thomann.de/cz/tronical_typ_c1_tune_set.htm
nemáte někdo nějaké zkušenosti.........docela bych do toho šel ale nechce se mi
vyhazovat peníze jenom tak bez nějakého názoru poraďte prosím......alt.
http://www.thomann.de/cz/tronical_typ_c1_tune_set.htm
- 7.09.2011 9:30
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: roland vg 99
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 626
Re: roland vg 99
díky moc......toto jsem četl.....myslel jsem spíše praktickou zkušenost třeba ze živého hraní....
(bassová latence nebo rychlost midi dat ve spojení z pc.....cubase atd.) přesto moc díky Alt.
kdyby měl někdo zkušenost a chtěl se podělit ???? napište.....chtěl bych ho koupit ale je to docela dost ...
(bassová latence nebo rychlost midi dat ve spojení z pc.....cubase atd.) přesto moc díky Alt.
kdyby měl někdo zkušenost a chtěl se podělit ???? napište.....chtěl bych ho koupit ale je to docela dost ...
- 6.09.2011 9:26
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: roland vg 99
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 626
roland vg 99
Ahoj......
pozastavil jsem se nad Roland VG 99....
nemáte někdo osobní zkušenost z tímto modulem ????
díky za odpověď .....Alt........stačí stručná......
pozastavil jsem se nad Roland VG 99....
nemáte někdo osobní zkušenost z tímto modulem ????
díky za odpověď .....Alt........stačí stručná......
- 1.04.2010 17:50
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: expresion pedal
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 405
expresion pedal
Ahoj....
pořídil jsem si digitech rp 2120 a k tomu control one pedal ,
na něm (control one pedal ) je jacknová samice z popisem external continous controller.
v manualu jsem podrobný popis nenašel a proto bych potřeboval
vysvětlit.... "vo co gou"...... není to náhodou druhý expresion pedal ??
prosím ...
pořídil jsem si digitech rp 2120 a k tomu control one pedal ,
na něm (control one pedal ) je jacknová samice z popisem external continous controller.
v manualu jsem podrobný popis nenašel a proto bych potřeboval
vysvětlit.... "vo co gou"...... není to náhodou druhý expresion pedal ??
prosím ...