Nalezeny 2 výsledky hledání

od choseee
17.07.2010 15:54
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: WARWICK box
Odpovědi: 8
Zobrazení: 1762

Re: WARWICK box

jo toho jsem si taky všim..jakou bys mi k nemu poradil bednu?dik za reakci..
od choseee
17.07.2010 12:30
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: WARWICK box
Odpovědi: 8
Zobrazení: 1762

WARWICK box

zdravím..chtěl bych se zeptat jestli máte nějakou zkušenost s tímto boxem..

http://kytary.cz/warwick-wca-411-pro/HN081300/

popřípadně jestli by šel kombinovat se zesákem GK backline 600..díky za reakce!!

Přejít na rozšířené vyhledávání