Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 17.07.2010 15:54
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: WARWICK box
- Odpovědi: 8
- Zobrazení: 1762
Re: WARWICK box
jo toho jsem si taky všim..jakou bys mi k nemu poradil bednu?dik za reakci..
- 17.07.2010 12:30
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: WARWICK box
- Odpovědi: 8
- Zobrazení: 1762
WARWICK box
zdravím..chtěl bych se zeptat jestli máte nějakou zkušenost s tímto boxem..
http://kytary.cz/warwick-wca-411-pro/HN081300/
popřípadně jestli by šel kombinovat se zesákem GK backline 600..díky za reakce!!
http://kytary.cz/warwick-wca-411-pro/HN081300/
popřípadně jestli by šel kombinovat se zesákem GK backline 600..díky za reakce!!