Nalezen 1 výsledek hledání

od boschearrows
30.07.2010 20:04
Fórum: Studio a recording
Téma: Guitar Rig - Nahrávání v Pc
Odpovědi: 19
Zobrazení: 4697

Guitar Rig - Nahrávání v Pc

Omlouvám se všem ,kterým toto může připadat jako spam ,ale potřebuji poradit atak sena Vás obracím.Guitar rig má v sobě nahrávadlo ,zkoušel jsem to přes loop i tapedeck ,ale uložené .wav soubory ,které potom přehrávám v libovolných playerech , nezní zkresleně ,jako když se nahrávají,ale kytara zní ...

Přejít na rozšířené vyhledávání