Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 30.07.2010 20:04
- Fórum: Studio a recording
- Téma: Guitar Rig - Nahrávání v Pc
- Odpovědi: 19
- Zobrazení: 4697
Guitar Rig - Nahrávání v Pc
Omlouvám se všem ,kterým toto může připadat jako spam ,ale potřebuji poradit atak sena Vás obracím.Guitar rig má v sobě nahrávadlo ,zkoušel jsem to přes loop i tapedeck ,ale uložené .wav soubory ,které potom přehrávám v libovolných playerech , nezní zkresleně ,jako když se nahrávají,ale kytara zní ...