Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 1.07.2017 20:39
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Epiphone Blues Custom - schéma
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 1385
Re: Epiphone Blues Custom - schéma
Zdravím ! A sehnal jste ho ? Já sehnal jen schéma celýho ampu,bez toho footswitche.
- 4.06.2017 15:19
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: snímače DUNCAN DESIGN + EMG-HZ = pomóóóc!!!
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 1827
Re: snímače DUNCAN DESIGN + EMG-HZ = pomóóóc!!!
Vím že je tento post 7 let out,....ale tipnul bych to na obrácenou fázi snímačů...buď magneticky nebo elektricky....(zapojení)