Nalezeny 2 výsledky hledání

od Falic
1.07.2017 20:39
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Epiphone Blues Custom - schéma
Odpovědi: 2
Zobrazení: 1385

Re: Epiphone Blues Custom - schéma

Zdravím ! A sehnal jste ho ? Já sehnal jen schéma celýho ampu,bez toho footswitche.
od Falic
4.06.2017 15:19
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: snímače DUNCAN DESIGN + EMG-HZ = pomóóóc!!!
Odpovědi: 9
Zobrazení: 1826

Re: snímače DUNCAN DESIGN + EMG-HZ = pomóóóc!!!

Vím že je tento post 7 let out,....ale tipnul bych to na obrácenou fázi snímačů...buď magneticky nebo elektricky....(zapojení)

Přejít na rozšířené vyhledávání