Nalezeno 8 výsledků hledání

od MisfiT
12.07.2008 20:28
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Digitech DEATH METAL - nefunguje
Odpovědi: 15
Zobrazení: 2530

Tak už to hraje, problém byl v obrácené polaritě, u adaptéru bylo - na vnějším a na vnitřnim +, a u efektu to bylo naopak. Akorát to teď po přehození polarity bzučí. :/
od MisfiT
11.07.2008 20:11
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Digitech DEATH METAL - nefunguje
Odpovědi: 15
Zobrazení: 2530

Jestli jí zejtra někde seženu, tak se ozvu. Zatim. :(
od MisfiT
11.07.2008 20:04
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Digitech DEATH METAL - nefunguje
Odpovědi: 15
Zobrazení: 2530

Hm budu muset koupit... ale když jsem měl ten předchozí efekt, s tím samým problémem, tak baterka fungovala
od MisfiT
11.07.2008 19:49
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Digitech DEATH METAL - nefunguje
Odpovědi: 15
Zobrazení: 2530

Není to koupeno z obchodu, jak jsem psal.
od MisfiT
11.07.2008 19:14
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Digitech DEATH METAL - nefunguje
Odpovědi: 15
Zobrazení: 2530

Jak jí případně obrátim?
od MisfiT
11.07.2008 18:04
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Digitech DEATH METAL - nefunguje
Odpovědi: 15
Zobrazení: 2530

Digitech DEATH METAL - nefunguje

Mám takový problém, stalo se mi to už podruhé. Kupoval jsem ho od kamaráda, kterému bez problému tento efekt hrál. Podruhé jsem ho koupil i s originálním adaptérem digitech, ale i přesto nehraje. Zastrčim ho do elektriky, z kytary kabel do něj, z něj kabel do komba, sešlápnu a nic. Nerozsvítí se ...
od MisfiT
6.01.2007 18:54
Fórum: Hraní na kytaru, tabulatury
Téma: Nejlehčí písnička pro začátečníky???
Odpovědi: 99
Zobrazení: 52903

Burzum - Dunkelheit , je to samej nultej pražec :)

Přejít na rozšířené vyhledávání