Nalezeno 8 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 12.07.2008 20:28
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Digitech DEATH METAL - nefunguje
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 2530
- 11.07.2008 20:11
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Digitech DEATH METAL - nefunguje
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 2530
- 11.07.2008 20:04
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Digitech DEATH METAL - nefunguje
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 2530
- 11.07.2008 19:49
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Digitech DEATH METAL - nefunguje
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 2530
- 11.07.2008 19:14
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Digitech DEATH METAL - nefunguje
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 2530
- 11.07.2008 18:04
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Digitech DEATH METAL - nefunguje
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 2530
Digitech DEATH METAL - nefunguje
Mám takový problém, stalo se mi to už podruhé. Kupoval jsem ho od kamaráda, kterému bez problému tento efekt hrál. Podruhé jsem ho koupil i s originálním adaptérem digitech, ale i přesto nehraje. Zastrčim ho do elektriky, z kytary kabel do něj, z něj kabel do komba, sešlápnu a nic. Nerozsvítí se ...
- 6.01.2007 18:54
- Fórum: Hraní na kytaru, tabulatury
- Téma: Nejlehčí písnička pro začátečníky???
- Odpovědi: 99
- Zobrazení: 52903
- 17.12.2006 19:17
- Fórum: Hraní na kytaru, tabulatury
- Téma: Nejlehčí písnička pro začátečníky???
- Odpovědi: 99
- Zobrazení: 52903
A co Burzum - War ?
http://youtube.com/watch?v=pegSiJWZboc
http://youtube.com/watch?v=pegSiJWZboc