Nalezeny 3 výsledky hledání

od Michael9859
16.11.2011 20:41
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Drive vs P.A.
Odpovědi: 5
Zobrazení: 808

Re: Drive vs P.A.

supr, díky
od Michael9859
14.11.2011 12:59
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Drive vs P.A.
Odpovědi: 5
Zobrazení: 808

Re: Drive vs P.A.

jj, taky sem slyšel že Line6 je na tom se simulacema dobře...ale vlastně mi jde jen o drive a ty Tech21 krabičky jsou supr a vlezou se všude...hmmm tak to bude dlouhé rozhodování v hudebninách :) ...tak Vám teda pěkně děkuju :D

díky :)
od Michael9859
11.11.2011 17:30
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Drive vs P.A.
Odpovědi: 5
Zobrazení: 808

Drive vs P.A.

Zdravim,
chtěl bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s drivem na multiefektech píchnutejch rovnou do P.A. resp. do mixu. Už dlouho hledám která značka multiefektu bude mít v týhle konfiguraci ztravitelnej solovej ale i doprovodnej drive. (analog krabičky do p.a. asi předem škrtám)

Předem díky za ...

Přejít na rozšířené vyhledávání