Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 16.11.2011 20:41
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Drive vs P.A.
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 807
Re: Drive vs P.A.
supr, díky
- 14.11.2011 12:59
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Drive vs P.A.
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 807
Re: Drive vs P.A.
jj, taky sem slyšel že Line6 je na tom se simulacema dobře...ale vlastně mi jde jen o drive a ty Tech21 krabičky jsou supr a vlezou se všude...hmmm tak to bude dlouhé rozhodování v hudebninách
...tak Vám teda pěkně děkuju 
díky
díky
- 11.11.2011 17:30
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Drive vs P.A.
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 807
Drive vs P.A.
Zdravim,
chtěl bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s drivem na multiefektech píchnutejch rovnou do P.A. resp. do mixu. Už dlouho hledám která značka multiefektu bude mít v týhle konfiguraci ztravitelnej solovej ale i doprovodnej drive. (analog krabičky do p.a. asi předem škrtám)
Předem díky za ...
chtěl bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s drivem na multiefektech píchnutejch rovnou do P.A. resp. do mixu. Už dlouho hledám která značka multiefektu bude mít v týhle konfiguraci ztravitelnej solovej ale i doprovodnej drive. (analog krabičky do p.a. asi předem škrtám)
Předem díky za ...