Nalezeny 2 výsledky hledání

od Murray
22.06.2008 21:47
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Otázka ke snímači
Odpovědi: 3
Zobrazení: 1316

Otázka ke snímači

Omlouvám se předem za ten nadpis,ale mám dotaz.Mám BACH Les Paul se zalitými snímači a mám na nich šroubky malé.vím,že to mění zvuk..Jen nevím jak..Hlavně u kobylky bych to chtěl nějak upravit..Kdybyste měli nějakou radu jak na to nebo nějaké obrázky,posílejte odkazy..Budu jen rád. :(
od Murray
10.05.2007 23:09
Fórum: Elektrické kytary
Téma: BaCH
Odpovědi: 231
Zobrazení: 56393

Já jsem si koupil Bach Les Paul..Je to super stroj za ty peníze...Má krásnou barvu...Takovou jako tygří srst,zvuk má krásně zaoblený,teplejší(nejsem homo ) :) Skvěle se mi na ni hraje,mám tam 10 struny tovární..Časem tam půjdou jiné snímače,samozřejmě zalité...Měl jsem před tím Kramerku orig ...

Přejít na rozšířené vyhledávání