Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 22.06.2008 21:47
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Otázka ke snímači
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1311
Otázka ke snímači
Omlouvám se předem za ten nadpis,ale mám dotaz.Mám BACH Les Paul se zalitými snímači a mám na nich šroubky malé.vím,že to mění zvuk..Jen nevím jak..Hlavně u kobylky bych to chtěl nějak upravit..Kdybyste měli nějakou radu jak na to nebo nějaké obrázky,posílejte odkazy..Budu jen rád. 
- 10.05.2007 23:09
- Fórum: Elektrické kytary
- Téma: BaCH
- Odpovědi: 231
- Zobrazení: 56393