Čau mrkni se na Yo Tube je tam toho mraky zadej třeba:
Marcus Miller, Meśhell N´degeocello, Victor Bailey, Jaco Pastorius apod., nebo zkrátka slap technique či bass grooves. Slap je fajn, ale většina basistů jakéhokoliv stylového zaměření ti potvrdí, že základ je hrát precizně prsty.
Groove je stav ...
Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 24.08.2007 19:12
- Fórum: Hraní na baskytaru, tabulatury
- Téma: Můžete mi pls poradit? - nevím jak dál - Učitel
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 3123
- 24.08.2007 18:50
- Fórum: Baskytarový hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Tloušťka baskytarových strun
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 3947
Čau kolego,
dovolím si připojit námět co s drnčením strun:
Zásadní věc! krk musí být utažený tak, aby byl rovný (nebo minimálně prohnutý, tozn. než začneš manipulovat s vypnutím výztuhy krku, musíš povolit struny, když máš rovinu (je třeba se dívat směrem od kobylky šikmo ze strany, jen tak uvidíš ...
dovolím si připojit námět co s drnčením strun:
Zásadní věc! krk musí být utažený tak, aby byl rovný (nebo minimálně prohnutý, tozn. než začneš manipulovat s vypnutím výztuhy krku, musíš povolit struny, když máš rovinu (je třeba se dívat směrem od kobylky šikmo ze strany, jen tak uvidíš ...