Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 4.01.2010 21:13
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Problém - slabý signál ze snímače
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 816
Re: Problém - slabý signál ze snímače
Tak jsem všechny spoje ještě jednou přepájel a najednou je signál jak má být....Nechápu to, páč jsem to předělával tak 5x a pokaždé přeměřil vodivost spojů...Ale ono asi jenom prozvonit si drátky mezi sebou nestačí, ale je zapotřebí udělat opravdu kvalitní spoj, nebo to nemá vliv na sílu signálu?
- 1.01.2010 15:09
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Problém - slabý signál ze snímače
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 816
Problém - slabý signál ze snímače
Zdravim, nedavno jsem si koupil snímač Gibson 498T. Vyměnil jsem ho, zapojil podle schématu co jsem k tomu dostal, ale leze z toho takovej slabej signál....když přepnu na snímač u krku,tak je hodně znát ten rozdíl mezi oběma...už i pouhým poklepáním poznam, že nemá zdaleka takový signál jaký by měl ...