Nalezeny 2 výsledky hledání

od BitterSweet
4.01.2010 21:13
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Problém - slabý signál ze snímače
Odpovědi: 5
Zobrazení: 816

Re: Problém - slabý signál ze snímače

Tak jsem všechny spoje ještě jednou přepájel a najednou je signál jak má být....Nechápu to, páč jsem to předělával tak 5x a pokaždé přeměřil vodivost spojů...Ale ono asi jenom prozvonit si drátky mezi sebou nestačí, ale je zapotřebí udělat opravdu kvalitní spoj, nebo to nemá vliv na sílu signálu?
od BitterSweet
1.01.2010 15:09
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Problém - slabý signál ze snímače
Odpovědi: 5
Zobrazení: 816

Problém - slabý signál ze snímače

Zdravim, nedavno jsem si koupil snímač Gibson 498T. Vyměnil jsem ho, zapojil podle schématu co jsem k tomu dostal, ale leze z toho takovej slabej signál....když přepnu na snímač u krku,tak je hodně znát ten rozdíl mezi oběma...už i pouhým poklepáním poznam, že nemá zdaleka takový signál jaký by měl ...

Přejít na rozšířené vyhledávání