Nalezeno 11 výsledků hledání

od McSim
2.11.2012 21:00
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: piskani snimacu
Odpovědi: 12
Zobrazení: 1448

Re: piskani snimacu

Tak se opravdu omlouvam za plany poplach. Byly to batrky :D
anmelden: Nevim jestli to je ten samy problem, ale taky mi to po tom piskani i dunelo. Stacilo vymnenit baterky, mozna ze mas stejny problem, ale nevim...
od McSim
31.10.2012 12:23
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: piskani snimacu
Odpovědi: 12
Zobrazení: 1448

Re: piskani snimacu

Aha tak ted to najednou zacalo delat ten brucivy zvuk a dela to i v druhe poloze takze to je jasne odnesu to na opravu...
od McSim
31.10.2012 12:19
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: piskani snimacu
Odpovědi: 12
Zobrazení: 1448

Re: piskani snimacu

Takze nejlepsi by asi bylo to odnest na opravu
od McSim
30.10.2012 15:48
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: piskani snimacu
Odpovědi: 12
Zobrazení: 1448

Re: piskani snimacu

Jen pro upresneni je to takovy neprijemny zvuk vysoke frekvence, skoro ultrazvuk bych dokonce rek.
od McSim
30.10.2012 15:47
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: piskani snimacu
Odpovědi: 12
Zobrazení: 1448

Re: piskani snimacu

Tak me to dela na vsech sniamacich a navic i pri hrani, i kdyz pri tom hrani to neni az tak slyset.
od McSim
29.10.2012 20:55
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: piskani snimacu
Odpovědi: 12
Zobrazení: 1448

Re: piskani snimacu

Ne. Na druhym kombu to dela to same.
od McSim
29.10.2012 20:54
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: piskani snimacu
Odpovědi: 12
Zobrazení: 1448

Re: piskani snimacu

No zpetna vazba to asi nebude. To samy se deje i pri gainu i pri cistym zvuku. Muzu to skusit jeste na druhym kombu. Kdyz utlumim struny tak se nic nedeje a piska to dal. Jen tak pro upresneni - dela to takovy skoro neslysitelny ultrazvuk. podobny jsem slysel kdyz jsem nemel zastrceny do konce kabel ...
od McSim
29.10.2012 16:25
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: piskani snimacu
Odpovědi: 12
Zobrazení: 1448

piskani snimacu

dobry den,
mam takovy problem s s kytarou ibanez rga 42tfmz trb. Hraje bezvadne, jen kdyz sepnu EQ switch tak to zacne nehorazne piskat. Opravdu netusim co to muze byt.
od McSim
14.08.2012 18:16
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Ibanez RGA42TFMZ-TRB - zámek
Odpovědi: 4
Zobrazení: 714

Re: Ibanez RGA42TFMZ-TRB - zámek

J.J. píše:Volná základna zámků, málo dotažený zámky (ořech i tremolo)...
Presne! Dekuji, moc mi to pomohlo. Akorat stacilo poutahnout zakladnu :D
od McSim
14.08.2012 18:14
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Ibanez RGA42TFMZ-TRB - zámek
Odpovědi: 4
Zobrazení: 714

Re: Ibanez RGA42TFMZ-TRB - zámek

EL guitar píše:byt tebou vymnením vsechny struny nejenom E a A. a zamykaji se vsechny struny(pokud se pletu tak mě opravte).
Pokud vim, tak jsou dva druhy zamku - ten kterej zamkne vsechny a ten kterej zamyka struny po dvou(ten co mam ja)
od McSim
14.08.2012 16:54
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Ibanez RGA42TFMZ-TRB - zámek
Odpovědi: 4
Zobrazení: 714

Ibanez RGA42TFMZ-TRB - zámek

Mam novou kytaru(4 dny) Ibanez RGA42TFMZ-TRB s dvojzvratnym tremolem. Dvojzvratne tremolo pouzivam poprve, takze s tim nemam moc zkusenosti... Dnes jsem konecne nasel klic vhodny na uzavreni zamku a jakmile jsem ho uzamknul stala se mi takova neprijemna vec - kdyz pohnu s tremolem na jednu stranu ...

Přejít na rozšířené vyhledávání