Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 17.10.2012 16:11
- Fórum: Dechové nástroje
- Téma: klarinet-neudržím nátisk
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2007
Re: klarinet-neudržím nátisk
Začal jsem denně trénovat dlouhé tóny a hodně se to zlepšilo. Děkuji za radu, myslím, že to brzy bude úplně dobré
- 11.10.2012 15:24
- Fórum: Dechové nástroje
- Téma: klarinet-neudržím nátisk
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2007
Re: klarinet-neudržím nátisk
ahoj,
asi ne každý den, ale určitě né málo. Pokusím se dodržet, co jsi zde zmínil. Snad se to zlepší
Děkuji
asi ne každý den, ale určitě né málo. Pokusím se dodržet, co jsi zde zmínil. Snad se to zlepší
- 10.10.2012 16:40
- Fórum: Dechové nástroje
- Téma: klarinet-neudržím nátisk
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2007
klarinet-neudržím nátisk
Dobrý den,
již pár let hraji na klarinet. Stává se mi ale, že když hraju nějak dlouho, neudržím nátisk. Začnou se mi uvolňovat rty a musím přestat. Po třičtvrtě hodiny hraní už se mi nehraje moc dobře. Nejhorší je to, když mám hrát nějakou skladbu pomalou, s dlouhými tony, napr. koncert pro hoboj od ...
již pár let hraji na klarinet. Stává se mi ale, že když hraju nějak dlouho, neudržím nátisk. Začnou se mi uvolňovat rty a musím přestat. Po třičtvrtě hodiny hraní už se mi nehraje moc dobře. Nejhorší je to, když mám hrát nějakou skladbu pomalou, s dlouhými tony, napr. koncert pro hoboj od ...