Nalezeny 2 výsledky hledání

od Honz1K
27.09.2007 15:53
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Ibanez RG350EX a problém s nalazením
Odpovědi: 8
Zobrazení: 2406

kutil jsem to celej den a nějak se mi to povedlo dat do kupy, akorat se to pořád po nějaký době všechno trošku podladí, a musím to dotáhnout, jenže jak to po několikáté utáhnu kolíkama na kobyle, tak už jsou utahnuty na max a stejne zase musim povolit zamky na nultym a přitáhnout to velkýma kolíkama ...
od Honz1K
27.09.2007 9:51
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Ibanez RG350EX a problém s nalazením
Odpovědi: 8
Zobrazení: 2406

Ibanez RG350EX a problém s nalazením

Dobrý den,
doufám že to není nějaký stupidní dotaz, ale nevím jak vyřešit můj problém... mám Ibanezu RG350EX a vždy jsem ji dolaďoval jen těmi malými ladítky na tremolu... bohužel se mi jednou rozladila příliš, takže jsem musel povolit zámky na nultém pražci a naladit ji kolíky... tím jsem bohužel ...

Přejít na rozšířené vyhledávání