Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 27.10.2007 9:29
- Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
- Téma: Stage piano - Kurzweil SP 76 nebo Casio PX110
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 3857
Určitě Kurzweil
Určitě doporučuju Kurzwei,.. hrál jsem na něj a je to velmi kvalitní aparát... má pěkné piánové rejstříky,.. a ohledně toho Casia- já jsem této značky odpůrce, protože jsem tento nástroj dřívě měl, a teda mi to přišlo jako vyhozené peníze