Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 20.03.2008 21:02
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: praskání v bednách
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 1398
praskání v bednách
Ahoj. Potřeboval bych poradit ,jak odstranit praskání v bednách.Mám aktivní bednyRCF ART 310A a v hospodách kde hraju mám problém.Jak zapne třeba lednice tak to v bednách zapraská.Prý to dělá jiskření.Nevím jak to odstranit.Snad existuje odrušovací odpor.Šel by udělat prodlužovák s něčím co to ...
- 16.12.2007 18:56
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: subbass
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 1680
subbass
Ahoj. Koupil jsem 2x RCF ART 310A a chtěl bych k tomu aktivní subbass.Mělo by to být tak do 12000kč.Poradí mi někdo----DÍKY. Tony.
- 13.11.2007 22:23
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: Behringer nebo RCF.
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 2095
Behringer nebo RCF.
Ahojky.Prosím o radu.Hraji na klávesy a zpívám v hospůdkách asi pro 60 lidí.Používám 2 aktivní bedny KB-208A Omnitronic a mixpult Behringer XENYX 1002FX.Chtěl bych zlepšit zvuk.Protože tomu nerozumím tak nevím jestli mám přikoupit subwoofer nebo to vyhodit a koupit něco jinýho.A co.Poradí někdo ...