Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 30.03.2010 20:16
- Fórum: Elektrické kytary
- Téma: sedmistruny cort a washburn
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 829
sedmistruny cort a washburn
chtel bych se zeptat jaky mate nazor na tuto sedmistrunnou kytaru, vypada celkem slusne, ale nechtel bych, aby se z toho vyklubal nejaky sunt...mate s tim nejake zkusenosti? ale myslim ze by to pro zacatek (sem zacatecnik) mohlo stacit, nebot mam velmi omezene finance :( ; a moc rad bych hral KoRny ...
- 17.03.2008 7:10
- Fórum: Skupiny a hudebníci
- Téma: Machinae Supremacy
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1907
- 11.01.2008 14:48
- Fórum: Skupiny a hudebníci
- Téma: Amplifire
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 1214
Amplifire
ahoj, neznáte někdo nějakou skupinu Amplifire(ne Amplifier), která má písničky který byli použitý v soundtracku pro Flatout? na internetu nemůžu nic od nich najít a trochu mě to mrzí 