Nalezeny 3 výsledky hledání

od Drakenus
30.03.2010 20:16
Fórum: Elektrické kytary
Téma: sedmistruny cort a washburn
Odpovědi: 6
Zobrazení: 829

sedmistruny cort a washburn

chtel bych se zeptat jaky mate nazor na tuto sedmistrunnou kytaru, vypada celkem slusne, ale nechtel bych, aby se z toho vyklubal nejaky sunt...mate s tim nejake zkusenosti? ale myslim ze by to pro zacatek (sem zacatecnik) mohlo stacit, nebot mam velmi omezene finance :( ; a moc rad bych hral KoRny ...
od Drakenus
17.03.2008 7:10
Fórum: Skupiny a hudebníci
Téma: Machinae Supremacy
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1907

znám a poslouchám :D
hlavně jejich soudtrack z Jets'n'Guns 8)
od Drakenus
11.01.2008 14:48
Fórum: Skupiny a hudebníci
Téma: Amplifire
Odpovědi: 0
Zobrazení: 1214

Amplifire

ahoj, neznáte někdo nějakou skupinu Amplifire(ne Amplifier), která má písničky který byli použitý v soundtracku pro Flatout? na internetu nemůžu nic od nich najít a trochu mě to mrzí :D

Přejít na rozšířené vyhledávání