Dobrý den,
měl bych takový asi netradiční dotaz. Mám Ibanezu RG(nevím číslo, rok výroby kolem 1990, reverse headstock, japonka) a chtěl bych přebarvit veškerý HW na bílou. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Nebudu to určitě dělat já, ale obrátil bych se na nějakého profesionála, tak pokud byste mi ...
Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 2.02.2015 10:28
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Přebarvení hardwaru
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 721
- 31.03.2013 11:55
- Fórum: Aparatury
- Téma: Opravy aparátů
- Odpovědi: 170
- Zobrazení: 76492
Oprava aparátu
Dobrý den,
mám problém se svým reproboxem, mám 4x12" a hraje mi jen jedna strana, resp. 2 repráky (svisle). Sháním někoho ze severních čech, nejlépe okres Teplice-Ústecký kraj, kdo by mi aparaturu dal do pořádku.
Díky
mám problém se svým reproboxem, mám 4x12" a hraje mi jen jedna strana, resp. 2 repráky (svisle). Sháním někoho ze severních čech, nejlépe okres Teplice-Ústecký kraj, kdo by mi aparaturu dal do pořádku.
Díky