Nalezeny 2 výsledky hledání

od daarken
2.02.2015 10:28
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Přebarvení hardwaru
Odpovědi: 1
Zobrazení: 721

Přebarvení hardwaru

Dobrý den,

měl bych takový asi netradiční dotaz. Mám Ibanezu RG(nevím číslo, rok výroby kolem 1990, reverse headstock, japonka) a chtěl bych přebarvit veškerý HW na bílou. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Nebudu to určitě dělat já, ale obrátil bych se na nějakého profesionála, tak pokud byste mi ...
od daarken
31.03.2013 11:55
Fórum: Aparatury
Téma: Opravy aparátů
Odpovědi: 170
Zobrazení: 76492

Oprava aparátu

Dobrý den,
mám problém se svým reproboxem, mám 4x12" a hraje mi jen jedna strana, resp. 2 repráky (svisle). Sháním někoho ze severních čech, nejlépe okres Teplice-Ústecký kraj, kdo by mi aparaturu dal do pořádku.
Díky

Přejít na rozšířené vyhledávání