Zdravim, potreboval bych poradit s footswitchem k Blackstar HT club 50H.
Footswitch prilozeny k tyhle hlave ( obycejnej na kanaly a reverb) zacal mit slysitelny zpozdeni. Kdyz prepnu kanal pri hre, tak to proste nepreskoci hned.. Je to sice jen malicky zpozdeni, ale pri hre mi to dost vadi ...
Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 25.07.2013 9:48
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: footswitch
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 2081
- 25.07.2013 9:31
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Blackstar footswitch
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1318
Zpozdeni footswitche u Blackstar HT club 50H
Footswitch prilozeny k tyhle hlave ( obycejnej na kanaly a reverb) zacal mit slysitelny zpozdeni. Kdyz prepnu kanal pri hre, tak to proste nepreskoci hned.. Je to sice jen malicky zpozdeni, ale pri hre mi to dost vadi. Footswitch jsem zkousel i jinej, takze tim to nejspis nebude.
Dik za odpoved.
Na ...
Dik za odpoved.
Na ...