Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 14.11.2013 20:38
- Fórum: Skupiny a hudebníci
- Téma: doctor P.P.
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 3266
Re: doctor P.P.
no je to teda sympaŤák..já ho do teĎ moc neznala..ale tenhle týden jsem viděla jeho klip v TV, a pak dokonce je s ním teĎ týden na Frekvenci 1. tak sem tam něco zaslechnu...takže proč ho nepodpořit. je to docela fajn, než poslouchat furt ty stejný sr....