Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 24.05.2014 11:34
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Expression/Volume pedál
- Odpovědi: 49
- Zobrazení: 16475
Re: Expression/Volume pedál
Právě že nejde a když nastavim nižní volume při vypnutym overdrivevu tak to neskutečně kazí zvuk toho zesilovače.
- 24.05.2014 10:27
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Expression/Volume pedál
- Odpovědi: 49
- Zobrazení: 16475
Re: Expression/Volume pedál
Mám problém s živým vystupováním. Potřeboval bych radu.
Mám zesilovač Orange Rocker 30 a při normální hře mám Gain nastavenej na 7-8. Na svém digitální pedalboardu mám nastavenej Overdrive, kterej používám při sólech. Problémem je, že to zvuk sice přikreslí, ale na hlasitosti se přidá jen ...
Mám zesilovač Orange Rocker 30 a při normální hře mám Gain nastavenej na 7-8. Na svém digitální pedalboardu mám nastavenej Overdrive, kterej používám při sólech. Problémem je, že to zvuk sice přikreslí, ale na hlasitosti se přidá jen ...
- 26.03.2014 19:59
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Celestion G12L 35W
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 2255
Re: Celestion G12L 35W
Chci se zeptat do jakého žánru se tyto repráky hodí, jestli se s tim dá hrát přes třeba Orange nebo Marshall, hard rock nebo rock n roll.