Nalezeny 3 výsledky hledání

od Čerňa
24.05.2014 11:34
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Expression/Volume pedál
Odpovědi: 49
Zobrazení: 16475

Re: Expression/Volume pedál

Právě že nejde a když nastavim nižní volume při vypnutym overdrivevu tak to neskutečně kazí zvuk toho zesilovače.
od Čerňa
24.05.2014 10:27
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Expression/Volume pedál
Odpovědi: 49
Zobrazení: 16475

Re: Expression/Volume pedál

Mám problém s živým vystupováním. Potřeboval bych radu.

Mám zesilovač Orange Rocker 30 a při normální hře mám Gain nastavenej na 7-8. Na svém digitální pedalboardu mám nastavenej Overdrive, kterej používám při sólech. Problémem je, že to zvuk sice přikreslí, ale na hlasitosti se přidá jen ...
od Čerňa
26.03.2014 19:59
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Celestion G12L 35W
Odpovědi: 4
Zobrazení: 2255

Re: Celestion G12L 35W

Chci se zeptat do jakého žánru se tyto repráky hodí, jestli se s tim dá hrát přes třeba Orange nebo Marshall, hard rock nebo rock n roll.

Přejít na rozšířené vyhledávání