Nalezen 1 výsledek hledání

od Brass
14.11.2015 14:15
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Propojky z napájecího zdroje do efeků.
Odpovědi: 8
Zobrazení: 1788

Re: Propojky z napájecího zdroje do efeků.

Zdravím, měl bych dotaz k napájení pomocí daisy chainu. Pořídil jsem Polytune, ze které lze lze napájet propojkou další efekty. V šuplíku mám teď dva daisy chainy (jeden pětikolíkový Warwick, druhý osmikolíkový Mooer) - ty ale začínají vstupní samicí stejně jako Polytunka.
Dilema (hloupý dotaz) zní ...

Přejít na rozšířené vyhledávání