Takže jak to dopadlo?
Chvíli jsem kolem toho běhal, otočil volume doprava a už to valí. Vlastně vůbec netuším, kde byl problém.. Jen mi připadá, že při vyšších hlasitostech (volume za 1/2) horna už moc nezvládá (kolísavej a jakoby přebuzenej zvuk). Ale to bude asi vlastnost zesíku..
Rozhodně z ...
Nalezeno 14 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 4.06.2019 7:26
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Problém se zapojením Bi-Amp
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 11375
- 24.05.2019 9:49
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Problém se zapojením Bi-Amp
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 11375
Re: Problém se zapojením Bi-Amp
Raději se ještě zeptám: Můžu přepnout bednu na Fullrange, aniž bych měnil zapojení zesíku (zapojený 4-žílový kabel)? Nebo je potřeba to zapojit přes 2-žílovej kabel? Jen abych tam něco neodpálil.
- 24.05.2019 6:58
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Problém se zapojením Bi-Amp
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 11375
Re: Problém se zapojením Bi-Amp
Aha, myslel jsem si, že to musí valit i z tý horny. Musím to vyzkoušet a do zkušebny se dostanu bohužel až za týden. Dám vědět. Zatím díky 
- 23.05.2019 14:52
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Problém se zapojením Bi-Amp
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 11375
Re: Problém se zapojením Bi-Amp
Jo, měl jsem za to, že jo. Nešlo by to vyzkoušet nějak bez dalšího repra? Žádný po ruce nemám..
Jen říkám, ten vejškovej reprák hraje, jen potichu a bere jen opravdu vysoký frekvence. Pro jakej rozsah je stavěnej?
- 23.05.2019 14:14
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Problém se zapojením Bi-Amp
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 11375
Re: Problém se zapojením Bi-Amp
Ano, kontroloval jsem ho několikrát.
- 23.05.2019 13:53
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Problém se zapojením Bi-Amp
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 11375
Re: Problém se zapojením Bi-Amp
..myslím ale, že tuto fci při zapojení biamp přebírá Tweeter.
- 23.05.2019 13:44
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Problém se zapojením Bi-Amp
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 11375
Re: Problém se zapojením Bi-Amp
Jasan, bedna je přeplá na Biamp, točení jsem nezkoušel. Vím jen, že to bylo nastaveno přesně na 1/2, tozn. na Normal.
- 23.05.2019 9:11
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Problém se zapojením Bi-Amp
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 11375
Re: Problém se zapojením Bi-Amp
Ahoj, trochu rozšířím toto téma.
Už nějakou dobu hraju na GK 400RB s boxem 210RBH. Nyní jsem se rozhodl upgradovat zesík a pořídil jsem 700RB (z druhé ruky). Včera jsem to prvně zapojil do Biampu (kabel vlastní výroby – konektory Neutrik+4-žílák, propojeno 1:1).
Když na zesilovači snížím hlasitost ...
Už nějakou dobu hraju na GK 400RB s boxem 210RBH. Nyní jsem se rozhodl upgradovat zesík a pořídil jsem 700RB (z druhé ruky). Včera jsem to prvně zapojil do Biampu (kabel vlastní výroby – konektory Neutrik+4-žílák, propojeno 1:1).
Když na zesilovači snížím hlasitost ...
- 14.11.2017 14:41
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Gallien Krueger MB150 E vs 150E-III
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 5404
Re: Gallien Krueger MB150 E vs 150E-III
..koupil jsem a už hraju. Jsem nadšen. Díky za radu 
- 2.11.2017 8:13
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Gallien Krueger MB150 E vs 150E-III
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 5404
Re: Gallien Krueger MB150 E vs 150E-III
Díky za odpověď, ani jsem nedoufal, že se najde někdo, kdo má zkušenosti s oběma aparátama :)
Takže když koupím první verzi, chybu nejspíš neudělám. Popravdě, moc nerozumím tomu, co jiné díly v obou sériích prakticky - uživatelsky mění, kromě později seplého reproduktoru. Někde jsem se dočetl, že ...
Takže když koupím první verzi, chybu nejspíš neudělám. Popravdě, moc nerozumím tomu, co jiné díly v obou sériích prakticky - uživatelsky mění, kromě později seplého reproduktoru. Někde jsem se dočetl, že ...
- 30.10.2017 10:16
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Gallien Krueger MB150 E vs 150E-III
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 5404
Gallien Krueger MB150 E vs 150E-III
Ahoj!
Nevíte náhodou někdo, jaký je rozdíl mezi první a třetí sérií zesilovače GK MB150E?
Měl jsem možnost si zahrát na třetí sérii tohoto zesilovače a od té doby ho hledám po bazarech. Nyní mám možnost koupit tento zesík - je to ovšem zesilovač první série.
Nemáte náhodou někdo zkušenosti? Nerad ...
Nevíte náhodou někdo, jaký je rozdíl mezi první a třetí sérií zesilovače GK MB150E?
Měl jsem možnost si zahrát na třetí sérii tohoto zesilovače a od té doby ho hledám po bazarech. Nyní mám možnost koupit tento zesík - je to ovšem zesilovač první série.
Nemáte náhodou někdo zkušenosti? Nerad ...
- 29.11.2014 23:54
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: GK 400RB+112MBX-snížení výkonu zesilovače
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 2904
Re: GK 400RB+112MBX-snížení výkonu zesilovače
..tak ještě jeden dotaz - neznáte někoho, kdo by vlastnil, resp. chtěl prodat, zesilovač (ne kombo) GK MB150S-III? Někde se to kolem mě mihlo a vcelku se mi to zamlouvalo..
Díky
Díky
- 27.10.2014 23:01
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: GK 400RB+112MBX-snížení výkonu zesilovače
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 2904
Re: GK 400RB+112MBX-snížení výkonu zesilovače
Moc děkuju za odpovědi.
Pod heslem víc lidí, víc rozumů jsem rozjel totožnou diskuzi na jiném fóru. Zde je odkaz: http://baskytara.com/post363278.html#p363278
A závěr? Někde, ještě nevím kde, si nechám proměřit zesík a označím Master na 100W. Pak se vypravím vyzkoušet zvuk s mým zesilovačem ...
Pod heslem víc lidí, víc rozumů jsem rozjel totožnou diskuzi na jiném fóru. Zde je odkaz: http://baskytara.com/post363278.html#p363278
A závěr? Někde, ještě nevím kde, si nechám proměřit zesík a označím Master na 100W. Pak se vypravím vyzkoušet zvuk s mým zesilovačem ...
- 24.10.2014 8:36
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: GK 400RB+112MBX-snížení výkonu zesilovače
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 2904
GK 400RB+112MBX-snížení výkonu zesilovače
Zdravím, pánové!
Mám možná trochu nezvyklý dotaz. Jako „pouhý“ uživatel basových aparátů bych potřeboval poradit s následující věcí. Je možné snížit výkon zesilovače?
Včera jsem odehrál koncert na zapůjčenou sestavu Gallien Krueger 800 RB (využit pouze 100W výstup) + GK 112 MBX (100W bedna). Byl ...
Mám možná trochu nezvyklý dotaz. Jako „pouhý“ uživatel basových aparátů bych potřeboval poradit s následující věcí. Je možné snížit výkon zesilovače?
Včera jsem odehrál koncert na zapůjčenou sestavu Gallien Krueger 800 RB (využit pouze 100W výstup) + GK 112 MBX (100W bedna). Byl ...