Nalezeno 14 výsledků hledání

od tomas.vclv
4.06.2019 7:26
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: Problém se zapojením Bi-Amp
Odpovědi: 17
Zobrazení: 11375

Re: Problém se zapojením Bi-Amp

Takže jak to dopadlo?
Chvíli jsem kolem toho běhal, otočil volume doprava a už to valí. Vlastně vůbec netuším, kde byl problém.. Jen mi připadá, že při vyšších hlasitostech (volume za 1/2) horna už moc nezvládá (kolísavej a jakoby přebuzenej zvuk). Ale to bude asi vlastnost zesíku..
Rozhodně z ...
od tomas.vclv
24.05.2019 9:49
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: Problém se zapojením Bi-Amp
Odpovědi: 17
Zobrazení: 11375

Re: Problém se zapojením Bi-Amp

Raději se ještě zeptám: Můžu přepnout bednu na Fullrange, aniž bych měnil zapojení zesíku (zapojený 4-žílový kabel)? Nebo je potřeba to zapojit přes 2-žílovej kabel? Jen abych tam něco neodpálil.
od tomas.vclv
24.05.2019 6:58
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: Problém se zapojením Bi-Amp
Odpovědi: 17
Zobrazení: 11375

Re: Problém se zapojením Bi-Amp

Aha, myslel jsem si, že to musí valit i z tý horny. Musím to vyzkoušet a do zkušebny se dostanu bohužel až za týden. Dám vědět. Zatím díky :)
od tomas.vclv
23.05.2019 14:52
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: Problém se zapojením Bi-Amp
Odpovědi: 17
Zobrazení: 11375

Re: Problém se zapojením Bi-Amp

Jo, měl jsem za to, že jo. Nešlo by to vyzkoušet nějak bez dalšího repra? Žádný po ruce nemám.. :) Jen říkám, ten vejškovej reprák hraje, jen potichu a bere jen opravdu vysoký frekvence. Pro jakej rozsah je stavěnej?
od tomas.vclv
23.05.2019 14:14
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: Problém se zapojením Bi-Amp
Odpovědi: 17
Zobrazení: 11375

Re: Problém se zapojením Bi-Amp

Ano, kontroloval jsem ho několikrát.
od tomas.vclv
23.05.2019 13:53
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: Problém se zapojením Bi-Amp
Odpovědi: 17
Zobrazení: 11375

Re: Problém se zapojením Bi-Amp

..myslím ale, že tuto fci při zapojení biamp přebírá Tweeter.
od tomas.vclv
23.05.2019 13:44
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: Problém se zapojením Bi-Amp
Odpovědi: 17
Zobrazení: 11375

Re: Problém se zapojením Bi-Amp

Jasan, bedna je přeplá na Biamp, točení jsem nezkoušel. Vím jen, že to bylo nastaveno přesně na 1/2, tozn. na Normal.
od tomas.vclv
23.05.2019 9:11
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: Problém se zapojením Bi-Amp
Odpovědi: 17
Zobrazení: 11375

Re: Problém se zapojením Bi-Amp

Ahoj, trochu rozšířím toto téma.
Už nějakou dobu hraju na GK 400RB s boxem 210RBH. Nyní jsem se rozhodl upgradovat zesík a pořídil jsem 700RB (z druhé ruky). Včera jsem to prvně zapojil do Biampu (kabel vlastní výroby – konektory Neutrik+4-žílák, propojeno 1:1).
Když na zesilovači snížím hlasitost ...
od tomas.vclv
14.11.2017 14:41
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: Gallien Krueger MB150 E vs 150E-III
Odpovědi: 4
Zobrazení: 5404

Re: Gallien Krueger MB150 E vs 150E-III

..koupil jsem a už hraju. Jsem nadšen. Díky za radu :)
od tomas.vclv
2.11.2017 8:13
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: Gallien Krueger MB150 E vs 150E-III
Odpovědi: 4
Zobrazení: 5404

Re: Gallien Krueger MB150 E vs 150E-III

Díky za odpověď, ani jsem nedoufal, že se najde někdo, kdo má zkušenosti s oběma aparátama :)

Takže když koupím první verzi, chybu nejspíš neudělám. Popravdě, moc nerozumím tomu, co jiné díly v obou sériích prakticky - uživatelsky mění, kromě později seplého reproduktoru. Někde jsem se dočetl, že ...
od tomas.vclv
30.10.2017 10:16
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: Gallien Krueger MB150 E vs 150E-III
Odpovědi: 4
Zobrazení: 5404

Gallien Krueger MB150 E vs 150E-III

Ahoj!

Nevíte náhodou někdo, jaký je rozdíl mezi první a třetí sérií zesilovače GK MB150E?

Měl jsem možnost si zahrát na třetí sérii tohoto zesilovače a od té doby ho hledám po bazarech. Nyní mám možnost koupit tento zesík - je to ovšem zesilovač první série.

Nemáte náhodou někdo zkušenosti? Nerad ...
od tomas.vclv
29.11.2014 23:54
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: GK 400RB+112MBX-snížení výkonu zesilovače
Odpovědi: 7
Zobrazení: 2904

Re: GK 400RB+112MBX-snížení výkonu zesilovače

..tak ještě jeden dotaz - neznáte někoho, kdo by vlastnil, resp. chtěl prodat, zesilovač (ne kombo) GK MB150S-III? Někde se to kolem mě mihlo a vcelku se mi to zamlouvalo..

Díky
od tomas.vclv
27.10.2014 23:01
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: GK 400RB+112MBX-snížení výkonu zesilovače
Odpovědi: 7
Zobrazení: 2904

Re: GK 400RB+112MBX-snížení výkonu zesilovače

Moc děkuju za odpovědi.

Pod heslem víc lidí, víc rozumů jsem rozjel totožnou diskuzi na jiném fóru. Zde je odkaz: http://baskytara.com/post363278.html#p363278

A závěr? Někde, ještě nevím kde, si nechám proměřit zesík a označím Master na 100W. Pak se vypravím vyzkoušet zvuk s mým zesilovačem ...
od tomas.vclv
24.10.2014 8:36
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: GK 400RB+112MBX-snížení výkonu zesilovače
Odpovědi: 7
Zobrazení: 2904

GK 400RB+112MBX-snížení výkonu zesilovače

Zdravím, pánové!

Mám možná trochu nezvyklý dotaz. Jako „pouhý“ uživatel basových aparátů bych potřeboval poradit s následující věcí. Je možné snížit výkon zesilovače?

Včera jsem odehrál koncert na zapůjčenou sestavu Gallien Krueger 800 RB (využit pouze 100W výstup) + GK 112 MBX (100W bedna). Byl ...

Přejít na rozšířené vyhledávání