Nalezen 1 výsledek hledání

od Kullda
13.08.2015 14:31
Fórum: Baskytarový hardware, příslušenství, údržba
Téma: Boss GEB-7
Odpovědi: 5
Zobrazení: 4911

Re: Boss GEB-7

Asi trochu pozdě, ale tady foto moji malé elektrárny. Schází tam jen bedna 1x12 400w /8 ohm od pana Chechy. Ekvalizér používám na druhej zvuk, samotně to hraje moc hezky taky.
http://jyxo.info/uploads/B3/b39f1ebfb5c ... 37cac3.jpg

Přejít na rozšířené vyhledávání