Nalezeno 5 výsledků hledání

od WrkyN
9.10.2008 14:15
Fórum: Baskytary
Téma: ARIA IGB48
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1526

takze uz to mam na oprave u jednoho typka co tomu rozumi...diky za snahy...zatim zdarec
od WrkyN
24.09.2008 14:44
Fórum: Baskytary
Téma: ARIA IGB48
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1526

jasny...staci me kdyz to zevnitr nejak dobre vyfotis....dikec
od WrkyN
23.09.2008 16:01
Fórum: Baskytary
Téma: ARIA IGB48
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1526

ARIA IGB48

Prosim,,kdo ma z vas tuhle baskytaru..poslete mi na WrkyN@seznam.cz vyfocene schema zapojeni.....dikec
od WrkyN
5.09.2008 12:30
Fórum: Baskytarový hardware, příslušenství, údržba
Téma: Schema zapojeni potenciometru....
Odpovědi: 3
Zobrazení: 2392

ok...vyfotim....basa nehraje vubec....jinak diky za odkaz.....snad to v tom nejak najdu,,ale kdyz se na to divam,,tak anglictina neni muj kamos :)
od WrkyN
2.09.2008 15:06
Fórum: Baskytarový hardware, příslušenství, údržba
Téma: Schema zapojeni potenciometru....
Odpovědi: 3
Zobrazení: 2392

Schema zapojeni potenciometru....

Zdarec lidi,,potreboval bych schema zapojeni potenciometru na baskytaru ARIA IGB48....urval se mi tam jeden dratek a zaboha nemuzu zjistit z kama upadl.....pomuze mi nekdo?....predem dikec

Přejít na rozšířené vyhledávání