Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 14.09.2020 16:57
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Aparáty Peavey
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 8979
Aparáty Peavey
Zdravím, chci přejít z malého 100W komba na něco většího jelikož už začínám hrát v klubech a kombo nestačí, přemýšlím že bych koupil zesilovač Peavey Minimax 600W (https://www.music-city.cz/peavey-minimax-am0262936) a k tomu reprobox Peavey Headliner 410 (https://www.music-city.cz/peavey-headliner ...
- 27.09.2016 14:10
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Punkový zvuk
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 5803
Punkový zvuk
Chtěl bych se zeptat jestli někdo neví jak dostat zvuk jako má například Mark Hoppus z blinků, Mike Dirnt z Green Day atd., prostě takovej ten "špinavej" klasickej basovej tón, popřípadě přímo jaký zesilovač, aparatura je na tohle dobrá, hledám všude možně a nemůžu najít normální odpověd', předem ...