Nalezeny 4 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 19.09.2008 12:47
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: EMG - zapojení, konektor...
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 2770
- 19.09.2008 11:28
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: EMG - zapojení, konektor...
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 2770
- 19.09.2008 10:32
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: EMG - zapojení, konektor...
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 2770
- 19.09.2008 9:55
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: EMG - zapojení, konektor...
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 2770
EMG - zapojení, konektor...
nema nekdo zkusenosti se zapojenim emg aktivnich snimacu? mam takovy problem, ze to hraje tak, jako kdyby tam nebyla baterka (ackoliv tam je). uz jsem pomerne zoufaly a nevim co s tim, zapojil jsem nejjednodusi moznou variantu - jen 1 snimac a 1 volume a tam jsem si jisty, ze to mam zapojene dobre ...