Nalezen 1 výsledek hledání

od Matelll
12.06.2017 18:00
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Neustále vypadávání E struny z floydrose.
Odpovědi: 1
Zobrazení: 729

Neustále vypadávání E struny z floydrose.

Dobrý den... Mám kytaru ESP LTD MH-100 starou půl roku..před 2 měsíci jsem nasazoval nové struny.. a pak jsem dal kytaru celou seřídit..Vše bylo v pohodě ale pak mi vypadla struna spodní struna E z floydrose a od té doby když jí tam dám tak se pořád rozlazuje a když nechám kytaru třeba den ležet tak ...

Přejít na rozšířené vyhledávání