Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 12.06.2017 18:00
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Neustále vypadávání E struny z floydrose.
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 729
Neustále vypadávání E struny z floydrose.
Dobrý den... Mám kytaru ESP LTD MH-100 starou půl roku..před 2 měsíci jsem nasazoval nové struny.. a pak jsem dal kytaru celou seřídit..Vše bylo v pohodě ale pak mi vypadla struna spodní struna E z floydrose a od té doby když jí tam dám tak se pořád rozlazuje a když nechám kytaru třeba den ležet tak ...