Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 27.07.2017 10:50
- Fórum: Dechové nástroje
- Téma: foukací harmonika G
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 4321
Re: foukací harmonika G
Tak je pořád takové podcházející. Připadá mi, že spousta vzduchu jde mimo. Je slyšet zvuk foukaného vzduchu více než tón. Neopravují někde foukačky?? Díky
- 10.07.2017 21:31
- Fórum: Dechové nástroje
- Téma: foukací harmonika G
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 4321
Re: foukací harmonika G
Ok. Díky. Snad trochu změkne. Jinak je to trochu zvláštní. Někdy fouknu a žádný ton. Snad máš pravdu. Díky za odpověď.
- 9.07.2017 14:05
- Fórum: Dechové nástroje
- Téma: foukací harmonika G
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 4321
foukací harmonika G
Zdarec.
Jedna rychlá otázka. Hraji na harmoniku HOHNER MARINE BAND C,D,E. Pořídil jsem si Blues harp v G a připadá mi, že se do ní musí mnohem více foukat. Je tomu tak nebo je to problém v harmonice??
Předem děkuji........
Jedna rychlá otázka. Hraji na harmoniku HOHNER MARINE BAND C,D,E. Pořídil jsem si Blues harp v G a připadá mi, že se do ní musí mnohem více foukat. Je tomu tak nebo je to problém v harmonice??
Předem děkuji........