Nalezeny 3 výsledky hledání

od red fox
27.07.2017 10:50
Fórum: Dechové nástroje
Téma: foukací harmonika G
Odpovědi: 5
Zobrazení: 4321

Re: foukací harmonika G

Tak je pořád takové podcházející. Připadá mi, že spousta vzduchu jde mimo. Je slyšet zvuk foukaného vzduchu více než tón. Neopravují někde foukačky?? Díky
od red fox
10.07.2017 21:31
Fórum: Dechové nástroje
Téma: foukací harmonika G
Odpovědi: 5
Zobrazení: 4321

Re: foukací harmonika G

Ok. Díky. Snad trochu změkne. Jinak je to trochu zvláštní. Někdy fouknu a žádný ton. Snad máš pravdu. Díky za odpověď.
od red fox
9.07.2017 14:05
Fórum: Dechové nástroje
Téma: foukací harmonika G
Odpovědi: 5
Zobrazení: 4321

foukací harmonika G

Zdarec.
Jedna rychlá otázka. Hraji na harmoniku HOHNER MARINE BAND C,D,E. Pořídil jsem si Blues harp v G a připadá mi, že se do ní musí mnohem více foukat. Je tomu tak nebo je to problém v harmonice??
Předem děkuji........

Přejít na rozšířené vyhledávání