Zdravím všechny,
Chtěl bych se zeptat zda někdo nemate zkušenosti s timhle zesilovačem jestli se da nejakou krabickou vylepšit zvuk nebo jake nastavení volit. Díky za odpovědi.
Nalezeny 4 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 15.12.2018 12:27
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Kustom DE 300HD
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 8909
- 4.12.2018 7:43
- Fórum: Baskytary
- Téma: Elektro-akusticka basa
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 6268
Re: Elektro-akusticka basa
Tak do 10k
- 25.11.2018 19:24
- Fórum: Baskytary
- Téma: Elektro-akusticka basa
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 6268
Jakou si koupit elektroakustickou Bass Kytaru s
Dobrý den všem,
Chtěl bych se zeptat jestli někdo neví o dobré elektroakusticke bass kytaře s pěkným zvukem děkuju za odpovědi
Chtěl bych se zeptat jestli někdo neví o dobré elektroakusticke bass kytaře s pěkným zvukem děkuju za odpovědi
- 4.06.2018 2:32
- Fórum: Baskytarový hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Snímače Jazz Bass
- Odpovědi: 42
- Zobrazení: 16851
Snimace
Ahojte chtel bych se zeptat jake pouzit nrjlepsi snimace na jazz bass. Diky