Co je v odkaze je koncovka ktera jde do subwooferu https://www.gbantennes.com/en/special-products/634-13-pin-connector-with-13-wire.html
A j bych potreboval aby na jedne strane bylo to co je v odkaze a na druhe strane cinch.
Toto je oresne panel na subwooferu. Jsou tam cinche pres ktere se k ...
Nalezeno 6 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 3.04.2019 13:15
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: Redukce 13pin na cinch
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 4936
- 3.04.2019 12:00
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: Redukce 13pin na cinch
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 4936
Redukce 13pin na cinch
Ahoj mel bych prosbu nedelal nekdo redukci z 13pin konektoru na cinch? Nebo nema nekdo zkusenosti s predelanim u aktivniho subwooferu bose acoustimass 8 ii ?
Je tam prave ten 13pin konektor a ja bych ho potreboval predelat na cinch na zapojeni na preout. Diky
Je tam prave ten 13pin konektor a ja bych ho potreboval predelat na cinch na zapojeni na preout. Diky
- 20.03.2019 12:56
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: Zapojení subwooferu
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 8918
Re: Zapojení subwooferu
Zdravym je to sice mimo ale kdyz to tak procitam tak se zeptam. spona: mel bych doma jeden aktivni subwoofer naprodej. Prave u nej resim otazku k cemu slouzi vstupy a vystupy. Jedna se i pioneer s-w200 60w. Nechal bych ho za 2000,- diky (kdyztak muzes napsat na mail sychko@centrum.cz) diky
- 20.03.2019 12:18
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: Dotaz na aktivni subwoofer
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 6154
Re: Dotaz na aktivni subwoofer
Pokud to teda dobre chapu zapojim repro do subwooferu a ze subwooferu do receiveru. Ted nastava otazka jestli si to nevezme jako u systemu bose ze budou basy hrat jen ze subwooferu a do repro pujde jen vyska? A hlavne kjak zjistit impedanci? Nebo je to jen jako propojeni a je jedno jake bedny do ...
- 20.03.2019 9:51
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: Dotaz na aktivni subwoofer
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 6154
Re: Dotaz na aktivni subwoofer
Zkousel jsem ho zapojit na receiver na pre out subwoofer a fungoval. Zkousel jsem na nej zapojit reprobedny a z receiveru potom do subwooferu (ne pres line level out) a neslo z toho nic. Vubec nevim k cemu to je a trosku to pro mne ztaci smysl
- 20.03.2019 9:25
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: Dotaz na aktivni subwoofer
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 6154
Dotaz na aktivni subwoofer
Ahoj mam dotaz a prosbicku. Dostal jsem aktivni subwoofer pioneer s-w200 a potrebuji vysvetlit k cemu slouzi moznost pripojeni reprobeden do subwooferu s moznosti svorek in a out ( do subwooferu ze zesilovace a ze subwooferu do reprobeden) kdyz na subwooferu je cinch line level input. Diky moc