Nalezeno 6 výsledků hledání

od Sychko
3.04.2019 13:15
Fórum: Zesilovače a reproboxy
Téma: Redukce 13pin na cinch
Odpovědi: 4
Zobrazení: 4936

Re: Redukce 13pin na cinch

Co je v odkaze je koncovka ktera jde do subwooferu https://www.gbantennes.com/en/special-products/634-13-pin-connector-with-13-wire.html
A j bych potreboval aby na jedne strane bylo to co je v odkaze a na druhe strane cinch.

Toto je oresne panel na subwooferu. Jsou tam cinche pres ktere se k ...
od Sychko
3.04.2019 12:00
Fórum: Zesilovače a reproboxy
Téma: Redukce 13pin na cinch
Odpovědi: 4
Zobrazení: 4936

Redukce 13pin na cinch

Ahoj mel bych prosbu nedelal nekdo redukci z 13pin konektoru na cinch? Nebo nema nekdo zkusenosti s predelanim u aktivniho subwooferu bose acoustimass 8 ii ?
Je tam prave ten 13pin konektor a ja bych ho potreboval predelat na cinch na zapojeni na preout. Diky
od Sychko
20.03.2019 12:56
Fórum: Zesilovače a reproboxy
Téma: Zapojení subwooferu
Odpovědi: 10
Zobrazení: 8918

Re: Zapojení subwooferu

Zdravym je to sice mimo ale kdyz to tak procitam tak se zeptam. spona: mel bych doma jeden aktivni subwoofer naprodej. Prave u nej resim otazku k cemu slouzi vstupy a vystupy. Jedna se i pioneer s-w200 60w. Nechal bych ho za 2000,- diky (kdyztak muzes napsat na mail sychko@centrum.cz) diky
od Sychko
20.03.2019 12:18
Fórum: Zesilovače a reproboxy
Téma: Dotaz na aktivni subwoofer
Odpovědi: 6
Zobrazení: 6154

Re: Dotaz na aktivni subwoofer

Pokud to teda dobre chapu zapojim repro do subwooferu a ze subwooferu do receiveru. Ted nastava otazka jestli si to nevezme jako u systemu bose ze budou basy hrat jen ze subwooferu a do repro pujde jen vyska? A hlavne kjak zjistit impedanci? Nebo je to jen jako propojeni a je jedno jake bedny do ...
od Sychko
20.03.2019 9:51
Fórum: Zesilovače a reproboxy
Téma: Dotaz na aktivni subwoofer
Odpovědi: 6
Zobrazení: 6154

Re: Dotaz na aktivni subwoofer

Zkousel jsem ho zapojit na receiver na pre out subwoofer a fungoval. Zkousel jsem na nej zapojit reprobedny a z receiveru potom do subwooferu (ne pres line level out) a neslo z toho nic. Vubec nevim k cemu to je a trosku to pro mne ztaci smysl
od Sychko
20.03.2019 9:25
Fórum: Zesilovače a reproboxy
Téma: Dotaz na aktivni subwoofer
Odpovědi: 6
Zobrazení: 6154

Dotaz na aktivni subwoofer

Ahoj mam dotaz a prosbicku. Dostal jsem aktivni subwoofer pioneer s-w200 a potrebuji vysvetlit k cemu slouzi moznost pripojeni reprobeden do subwooferu s moznosti svorek in a out ( do subwooferu ze zesilovace a ze subwooferu do reprobeden) kdyz na subwooferu je cinch line level input. Diky moc

Přejít na rozšířené vyhledávání