Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 4.04.2020 18:20
- Fórum: Skupiny a hudebníci
- Téma: Stupnice
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 4585
Stupnice
Cau mam dotaz prosty, mam song v D dur ... muzu pouzit i notu g#. Jako da se ta skladba zapsat do notove osnovy v dvou toninach? Mam melodii A cis gis cis fis a v intru ... ale chci to mit vse v D dur .... sorry za debilni dotaz, ale muze mi nekdo pporadit< dikz
