Z toho si nic nedelej... ja "tu svou" kytaru nasel po dvou dekadach... a uplne nahodou
Zkus vybirat osobne... fyzicky... byva to zajimava cesta...
Přejít na rozšířené vyhledávání
Koukam, ze v cene jiz neni pevny futral... no, co na to rict. Tak nejak to ke green rade patrilo. Ale na futral se nehraje, ze ano...cara píše: 21.05.2026 13:48 Vašek Humlů už má na skladě jednu Green TR krasavici. V hlavním městě só holt vždycky napřed.