filozofii přístupu k transponování, jazzu nebo punku nechám stranou, to je otázka postoje a duševního rozpoložení jedince..
je skvělý umět zahrát cokoliv s kymkoliv v jakémkoliv ladění, nepopírám ... můj případ to nebude, tak těm kteří to zvládnou, to přeju a gratuluju ...
pokud půjdeme k věci jsou ...
Nalezeno 12 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 9.07.2011 11:13
- Fórum: Hraní na baskytaru, tabulatury
- Téma: Drop C na 4 strunce..
- Odpovědi: 78
- Zobrazení: 28721
- 4.07.2011 22:56
- Fórum: Baskytary
- Téma: Jak na "Geddy Lee" zvuk do 15k za vše
- Odpovědi: 49
- Zobrazení: 8712
- 4.07.2011 22:50
- Fórum: Baskytary
- Téma: Jak na "Geddy Lee" zvuk do 15k za vše
- Odpovědi: 49
- Zobrazení: 8712
Re: Jak na "Geddy Lee" zvuk do 15k za vše
hmmm ja bych rek, ze minimalne 50% zvuku je v rukach
pak radeji zacni dobrym nastrojem a pak dokupuj kvalitni veci..
sansam asi dobra volba, nebo MXR 80 DI, ten poridis levneji, mam ho je good ..
ja bych doporucil lampovej aparat, uz jsem mel vsechno mozny a vzdy se vracim k 100w hlave Hocke, mam ...
pak radeji zacni dobrym nastrojem a pak dokupuj kvalitni veci..
sansam asi dobra volba, nebo MXR 80 DI, ten poridis levneji, mam ho je good ..
ja bych doporucil lampovej aparat, uz jsem mel vsechno mozny a vzdy se vracim k 100w hlave Hocke, mam ...
- 24.06.2009 11:08
- Fórum: Hraní na baskytaru, tabulatury
- Téma: ladění Cgcf ? neboli podladit do drop C
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 18866
Re: ladění Cgcf ? neboli podladit do drop C
takze struny ze 4ky a ladit E o dva tony niz a zbytek o ton
uz jsi to zkousel?
ja jsem ted hral v drop D a ladeni na prvnich 3-5 prazcich po nultem(E na D) nebylo uplnre ok (Musicman Stingray),
dost jsem si s tim vyhral a nakonec jsem tam vrazil slabsi H a dal to nahoru a tam to pak ladi znatelne ...
uz jsi to zkousel?
ja jsem ted hral v drop D a ladeni na prvnich 3-5 prazcich po nultem(E na D) nebylo uplnre ok (Musicman Stingray),
dost jsem si s tim vyhral a nakonec jsem tam vrazil slabsi H a dal to nahoru a tam to pak ladi znatelne ...
- 23.06.2009 21:33
- Fórum: Hraní na baskytaru, tabulatury
- Téma: ladění Cgcf ? neboli podladit do drop C
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 18866
ladění Cgcf ? neboli podladit do drop C
má s tím někdo zkušenosti?
jakou tloušťku strun?
vzít sadu na pětku a nadladit
nebo 4ku podladit
nebo z 4ky podladit a hluboké C dát z 5ky a o tón zvednout?
já se zatím asi kloním k poslední variantě ...?
jakou tloušťku strun?
vzít sadu na pětku a nadladit
nebo 4ku podladit
nebo z 4ky podladit a hluboké C dát z 5ky a o tón zvednout?
já se zatím asi kloním k poslední variantě ...?
- 19.02.2009 11:02
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: jaké kombo 50W-65W?
- Odpovědi: 27
- Zobrazení: 4450
co line 6?
Jestli bys uvažoval o line 6 tak mám spidera II 2x12 combo na prodej,
je to relativně univerzální aparát.Od detahu po dechovku :lol:
ale za ty prachy(7000) nabízí celkem kvalitu,jinak samozřejmě lampa je lampa,litry ničím nenahradíš(čím víc beden a repráků,tím líp),jako u auta.To je vyzkoušený ...
je to relativně univerzální aparát.Od detahu po dechovku :lol:
ale za ty prachy(7000) nabízí celkem kvalitu,jinak samozřejmě lampa je lampa,litry ničím nenahradíš(čím víc beden a repráků,tím líp),jako u auta.To je vyzkoušený ...
- 19.02.2009 10:51
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: český manuál k Line6 Spider II 2x12 combo
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 664
český manuál k Line6 Spider II 2x12 combo
Nevíte někdo odkaz na manuál k Line6 Spider II kombu?
Díky za případné rady.
Dee
Díky za případné rady.
Dee
- 27.12.2008 17:58
- Fórum: Baskytary
- Téma: Jakou basu do 6 500?
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 6950
TAKY BYCH RADĚJI ŠEL DO STARŠÍ A O TŘÍDU LEPŠÍ !
Mam něco na prodej-koukni na tenhle odkaz:
http://deebass.rajce.idnes.cz/Ibanez_BTB_400qm_7.500/
Je to fakt dobá basa,nultej přažec jsem nechal udělat z kosti,měl jsem ji v jiným ladění než hlavní nástroj asi na 3 skladby.Ta aktivní elektrika co v ní je umí zajímavý věci díky přeladitelným středům ...
http://deebass.rajce.idnes.cz/Ibanez_BTB_400qm_7.500/
Je to fakt dobá basa,nultej přažec jsem nechal udělat z kosti,měl jsem ji v jiným ladění než hlavní nástroj asi na 3 skladby.Ta aktivní elektrika co v ní je umí zajímavý věci díky přeladitelným středům ...
- 27.12.2008 17:53
- Fórum: Baskytary
- Téma: Nová baskytara
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 2097
- 27.12.2008 17:52
- Fórum: Baskytary
- Téma: Nová baskytara
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 2097
zkus tuhle:
Mam něco na prodej-koukni na tenhle odkaz:
http://deebass.rajce.idnes.cz/Ibanez_BTB_400qm_7.500/
Je to fakt dobá basa,nultej přažec jsem nechal udělat z kosti,měl jsem ji v jiným ladění než hlavní nástroj asi na 3 skladby.Ta aktivní elektrika co v ní je umí zajímavý věci díky přeladitelným středům ...
http://deebass.rajce.idnes.cz/Ibanez_BTB_400qm_7.500/
Je to fakt dobá basa,nultej přažec jsem nechal udělat z kosti,měl jsem ji v jiným ladění než hlavní nástroj asi na 3 skladby.Ta aktivní elektrika co v ní je umí zajímavý věci díky přeladitelným středům ...
- 27.12.2008 17:40
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Jake kombo na doma?
- Odpovědi: 54
- Zobrazení: 11579
- 22.11.2008 15:36
- Fórum: Baskytary
- Téma: Jakou basu do 6 500?
- Odpovědi: 33
- Zobrazení: 6950
Zkus se podivat na odkaz:
http://deebass.rajce.idnes.cz/Ibanez_BTB_400qm_7.900/
sice neni tak " in style " ale je to o tridu lepsi nastroj ,
mas li zajem necham ti ji za 7500,-
sice neni tak " in style " ale je to o tridu lepsi nastroj ,
mas li zajem necham ti ji za 7500,-