Nalezeno 12 výsledků hledání

od deebass
9.07.2011 11:13
Fórum: Hraní na baskytaru, tabulatury
Téma: Drop C na 4 strunce..
Odpovědi: 78
Zobrazení: 28721

Re: Drop C na 4 strunce..

filozofii přístupu k transponování, jazzu nebo punku nechám stranou, to je otázka postoje a duševního rozpoložení jedince..
je skvělý umět zahrát cokoliv s kymkoliv v jakémkoliv ladění, nepopírám ... můj případ to nebude, tak těm kteří to zvládnou, to přeju a gratuluju ...

pokud půjdeme k věci jsou ...
od deebass
4.07.2011 22:50
Fórum: Baskytary
Téma: Jak na "Geddy Lee" zvuk do 15k za vše
Odpovědi: 49
Zobrazení: 8715

Re: Jak na "Geddy Lee" zvuk do 15k za vše

hmmm ja bych rek, ze minimalne 50% zvuku je v rukach

pak radeji zacni dobrym nastrojem a pak dokupuj kvalitni veci..

sansam asi dobra volba, nebo MXR 80 DI, ten poridis levneji, mam ho je good ..

ja bych doporucil lampovej aparat, uz jsem mel vsechno mozny a vzdy se vracim k 100w hlave Hocke, mam ...
od deebass
24.06.2009 11:08
Fórum: Hraní na baskytaru, tabulatury
Téma: ladění Cgcf ? neboli podladit do drop C
Odpovědi: 18
Zobrazení: 18866

Re: ladění Cgcf ? neboli podladit do drop C

takze struny ze 4ky a ladit E o dva tony niz a zbytek o ton
uz jsi to zkousel?
ja jsem ted hral v drop D a ladeni na prvnich 3-5 prazcich po nultem(E na D) nebylo uplnre ok (Musicman Stingray),
dost jsem si s tim vyhral a nakonec jsem tam vrazil slabsi H a dal to nahoru a tam to pak ladi znatelne ...
od deebass
23.06.2009 21:33
Fórum: Hraní na baskytaru, tabulatury
Téma: ladění Cgcf ? neboli podladit do drop C
Odpovědi: 18
Zobrazení: 18866

ladění Cgcf ? neboli podladit do drop C

má s tím někdo zkušenosti?
jakou tloušťku strun?

vzít sadu na pětku a nadladit

nebo 4ku podladit

nebo z 4ky podladit a hluboké C dát z 5ky a o tón zvednout?

já se zatím asi kloním k poslední variantě ...?
od deebass
19.02.2009 11:02
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: jaké kombo 50W-65W?
Odpovědi: 27
Zobrazení: 4452

co line 6?

Jestli bys uvažoval o line 6 tak mám spidera II 2x12 combo na prodej,
je to relativně univerzální aparát.Od detahu po dechovku :lol:
ale za ty prachy(7000) nabízí celkem kvalitu,jinak samozřejmě lampa je lampa,litry ničím nenahradíš(čím víc beden a repráků,tím líp),jako u auta.To je vyzkoušený ...
od deebass
19.02.2009 10:51
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: český manuál k Line6 Spider II 2x12 combo
Odpovědi: 0
Zobrazení: 664

český manuál k Line6 Spider II 2x12 combo

Nevíte někdo odkaz na manuál k Line6 Spider II kombu?
Díky za případné rady.
Dee 8)
od deebass
27.12.2008 17:58
Fórum: Baskytary
Téma: Jakou basu do 6 500?
Odpovědi: 33
Zobrazení: 6957

TAKY BYCH RADĚJI ŠEL DO STARŠÍ A O TŘÍDU LEPŠÍ !

Mam něco na prodej-koukni na tenhle odkaz:

http://deebass.rajce.idnes.cz/Ibanez_BTB_400qm_7.500/

Je to fakt dobá basa,nultej přažec jsem nechal udělat z kosti,měl jsem ji v jiným ladění než hlavní nástroj asi na 3 skladby.Ta aktivní elektrika co v ní je umí zajímavý věci díky přeladitelným středům ...
od deebass
27.12.2008 17:53
Fórum: Baskytary
Téma: Nová baskytara
Odpovědi: 7
Zobrazení: 2097

taxem přehlíd žes už koupil :P tak aŤ TI TO PLEJE ...
od deebass
27.12.2008 17:52
Fórum: Baskytary
Téma: Nová baskytara
Odpovědi: 7
Zobrazení: 2097

zkus tuhle:

Mam něco na prodej-koukni na tenhle odkaz:

http://deebass.rajce.idnes.cz/Ibanez_BTB_400qm_7.500/

Je to fakt dobá basa,nultej přažec jsem nechal udělat z kosti,měl jsem ji v jiným ladění než hlavní nástroj asi na 3 skladby.Ta aktivní elektrika co v ní je umí zajímavý věci díky přeladitelným středům ...
od deebass
27.12.2008 17:40
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: Jake kombo na doma?
Odpovědi: 54
Zobrazení: 11592

Hraj nasucho,když budeš spokojenej nasucho,přes kombo to už bude jen lepší. :twisted:
od deebass
22.11.2008 15:36
Fórum: Baskytary
Téma: Jakou basu do 6 500?
Odpovědi: 33
Zobrazení: 6957

Zkus se podivat na odkaz:

http://deebass.rajce.idnes.cz/Ibanez_BTB_400qm_7.900/

sice neni tak " in style " ale je to o tridu lepsi nastroj ,
mas li zajem necham ti ji za 7500,-

Přejít na rozšířené vyhledávání