Nalezeno 10 výsledků hledání

od delamitri
28.05.2012 13:06
Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
Téma: NORD STAGE2
Odpovědi: 1
Zobrazení: 808

NORD STAGE2

Ahoj, hledám majitele Nord Stage 2, kterej by byl ochotnej mi vysvětlit, jak se do nástroje tahaj zvuky. Jsem z Teplic, ale do 100 km přijedu. Díky moc.
od delamitri
11.10.2010 20:31
Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
Téma: ROLAND V-SYNTH GT
Odpovědi: 0
Zobrazení: 516

ROLAND V-SYNTH GT

Nevíte někdo, zda se dají do tohoto nástroje stáhnout zvuky z jiných rolandů? Třeba z fantomu? Potřebuji tam dát nějaký hammondky, piano atd. Díky za rady.
od delamitri
23.06.2010 6:34
Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
Téma: Roland v-synth GT
Odpovědi: 1
Zobrazení: 490

Re: Roland v-synth GT

Tak klávesy už mám. Teď sháním český manuál. Kemáte prosím někdo? Díky
od delamitri
26.05.2010 8:35
Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
Téma: Roland v-synth GT
Odpovědi: 1
Zobrazení: 490

Roland v-synth GT

Máte prosím někdo tento nástroj? Zvažuji jeho koupi, ale nikde v shopu ho nemají k vyzkoušení:-(
od delamitri
17.11.2009 18:32
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: kufr na zakázku
Odpovědi: 3
Zobrazení: 678

kufr na zakázku

Můžete mi někdo doporučit výrobce obalů na el. kytaru? Chci tvrdý kvalitní kufr, tvar smith.
od delamitri
4.11.2009 12:27
Fórum: Elektrické kytary
Téma: GIBSON HD6X.PRO
Odpovědi: 10
Zobrazení: 1680

Re: GIBSON HD6X.PRO

Zjistil, ale z těch videí to moc přehledné není. Kytara hraje pěkně i klasicky přes jack a ten diigitální snímač beru jako bonus. Tu kytaru sem si vybral, protože se mi strašně líbí ten design a ta modrá je fakt krásná. A hlavně jsem jí sehnal za super cenu :)
od delamitri
2.11.2009 22:46
Fórum: Elektrické kytary
Téma: GIBSON HD6X.PRO
Odpovědi: 10
Zobrazení: 1680

Re: GIBSON HD6X.PRO

Ale jinak je kytara super :lol:
od delamitri
2.11.2009 22:13
Fórum: Elektrické kytary
Téma: GIBSON HD6X.PRO
Odpovědi: 10
Zobrazení: 1680

Re: GIBSON HD6X.PRO

Mě právě taky ten smysl uniká. Je dobrý, že každé struně můžu přiřadit jinej efekt, ale to je asi tak všechno.
od delamitri
1.11.2009 21:38
Fórum: Elektrické kytary
Téma: GIBSON HD6X.PRO
Odpovědi: 10
Zobrazení: 1680

Re: GIBSON HD6X.PRO

Potřebuju poradit se zapojením a s možnostma. Pořídil sem si jí a sem z toho nějakej zoufalej:-(
od delamitri
1.11.2009 21:15
Fórum: Elektrické kytary
Téma: GIBSON HD6X.PRO
Odpovědi: 10
Zobrazení: 1680

GIBSON HD6X.PRO

Máte někdo zkušenost s touto kytarou?

Přejít na rozšířené vyhledávání