Nalezeno 10 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 28.05.2012 13:06
- Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
- Téma: NORD STAGE2
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 808
NORD STAGE2
Ahoj, hledám majitele Nord Stage 2, kterej by byl ochotnej mi vysvětlit, jak se do nástroje tahaj zvuky. Jsem z Teplic, ale do 100 km přijedu. Díky moc.
- 11.10.2010 20:31
- Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
- Téma: ROLAND V-SYNTH GT
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 522
ROLAND V-SYNTH GT
Nevíte někdo, zda se dají do tohoto nástroje stáhnout zvuky z jiných rolandů? Třeba z fantomu? Potřebuji tam dát nějaký hammondky, piano atd. Díky za rady.
- 23.06.2010 6:34
- Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
- Téma: Roland v-synth GT
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 495
Re: Roland v-synth GT
Tak klávesy už mám. Teď sháním český manuál. Kemáte prosím někdo? Díky
- 26.05.2010 8:35
- Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
- Téma: Roland v-synth GT
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 495
Roland v-synth GT
Máte prosím někdo tento nástroj? Zvažuji jeho koupi, ale nikde v shopu ho nemají k vyzkoušení:-(
- 17.11.2009 18:32
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: kufr na zakázku
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 683
kufr na zakázku
Můžete mi někdo doporučit výrobce obalů na el. kytaru? Chci tvrdý kvalitní kufr, tvar smith.
- 4.11.2009 12:27
- Fórum: Elektrické kytary
- Téma: GIBSON HD6X.PRO
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 1682
Re: GIBSON HD6X.PRO
Zjistil, ale z těch videí to moc přehledné není. Kytara hraje pěkně i klasicky přes jack a ten diigitální snímač beru jako bonus. Tu kytaru sem si vybral, protože se mi strašně líbí ten design a ta modrá je fakt krásná. A hlavně jsem jí sehnal za super cenu 
- 2.11.2009 22:46
- Fórum: Elektrické kytary
- Téma: GIBSON HD6X.PRO
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 1682
Re: GIBSON HD6X.PRO
Ale jinak je kytara super 
- 2.11.2009 22:13
- Fórum: Elektrické kytary
- Téma: GIBSON HD6X.PRO
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 1682
Re: GIBSON HD6X.PRO
Mě právě taky ten smysl uniká. Je dobrý, že každé struně můžu přiřadit jinej efekt, ale to je asi tak všechno.
- 1.11.2009 21:38
- Fórum: Elektrické kytary
- Téma: GIBSON HD6X.PRO
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 1682
Re: GIBSON HD6X.PRO
Potřebuju poradit se zapojením a s možnostma. Pořídil sem si jí a sem z toho nějakej zoufalej:-(
- 1.11.2009 21:15
- Fórum: Elektrické kytary
- Téma: GIBSON HD6X.PRO
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 1682
GIBSON HD6X.PRO
Máte někdo zkušenost s touto kytarou?