Nalezen 1 výsledek hledání

od Martas0101
15.12.2008 16:37
Fórum: Kytarové efekty
Téma: POD 2.0 MIDI USB INTERFACE
Odpovědi: 9
Zobrazení: 2336

POd 2.0

Do Poda 2.0 by měli jít nahrát zvuky (neboli spíš kombinace stažené z internetu). Na officiálních stránkách Line6 si je můžete zdarma stáhnout. Vše je tady řešeno přes midi. Mě pomohl web http://www.razdva.cz/posejpal/stranky/listarna.html , tak třeba pomůže i vám :))

Přejít na rozšířené vyhledávání