Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 15.12.2008 16:37
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: POD 2.0 MIDI USB INTERFACE
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 2336
POd 2.0
Do Poda 2.0 by měli jít nahrát zvuky (neboli spíš kombinace stažené z internetu). Na officiálních stránkách Line6 si je můžete zdarma stáhnout. Vše je tady řešeno přes midi. Mě pomohl web http://www.razdva.cz/posejpal/stranky/listarna.html , tak třeba pomůže i vám
)