Nalezeno 11 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 6.03.2009 21:15
- Fórum: Elektrické kytary
- Téma: Les paul Od staggu
- Odpovědi: 92
- Zobrazení: 12508
Z vlastní zkušenosti
Z vlastní zkušenosti mohu říct - Stagg ne! Sice to jakože hraje, ale zvuk je neslaný nemastný, pokud navíc nechytneš kus s nějakým defektem a pod...neriskuj zbytečně

- 6.03.2009 8:24
- Fórum: Elektrické kytary
- Téma: Myslíte že STAGG S302LH je dobrá volba ???
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 2780
Re: Myslíte že STAGG S302LH je dobrá volba ???
Nazdar....potreboval by som poradiť pri výbere elektrickej gitary v cene tak do 5300 Sk. už asi rok hrám na akustiku,chcem hrat rock,punkrock, a.....som ľavák
http://www.shop.muzikus.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=21_22_23&products_id=2930
myslíte že táto gitara je pre mňa dobrá voľba ...
http://www.shop.muzikus.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=21_22_23&products_id=2930
myslíte že táto gitara je pre mňa dobrá voľba ...
- 1.03.2009 11:36
- Fórum: Nástroje
- Téma: Stavebnice Les Paul
- Odpovědi: 42
- Zobrazení: 12259
Zajímavé
Zdravím, a je k tomu třebas lepidlo, nějaký basic lak a pod.?
Každopádně za ty peníze by to minimálně zajímavé zjistit, jak to ve skutečnosti hraje:)
Každopádně za ty peníze by to minimálně zajímavé zjistit, jak to ve skutečnosti hraje:)
- 12.02.2009 19:08
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Nové struny
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 3963
- 11.02.2009 9:24
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Nové struny
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 3963
- 10.02.2009 7:46
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Nové struny
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 3963
Re: THX
Páni, nejspíš si koupím 9-tky, pač to chci alespoň vyzkoušet.
Na poprvé mě u 12tek zvuk svou hutností totálně dostal, ale teď chci zkusit toto.
Navíc tah strun mám na kobylce seřízený tak, aby basové byly napnutější a rytmické povolené,
snad to mám správně a bas je tedy hutnější a naopak.. Na ...
Na poprvé mě u 12tek zvuk svou hutností totálně dostal, ale teď chci zkusit toto.
Navíc tah strun mám na kobylce seřízený tak, aby basové byly napnutější a rytmické povolené,
snad to mám správně a bas je tedy hutnější a naopak.. Na ...
- 9.02.2009 21:38
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Nové struny
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 3963
THX
Páni, nejspíš si koupím 9-tky, pač to chci alespoň vyzkoušet.
Na poprvé mě u 12tek zvuk svou hutností totálně dostal, ale teď chci zkusit toto.
Navíc tah strun mám na kobylce seřízený tak, aby basové byly napnutější a rytmické povolené,
snad to mám správně a bas je tedy hutnější a naopak..
Na poprvé mě u 12tek zvuk svou hutností totálně dostal, ale teď chci zkusit toto.
Navíc tah strun mám na kobylce seřízený tak, aby basové byly napnutější a rytmické povolené,
snad to mám správně a bas je tedy hutnější a naopak..
- 9.02.2009 10:17
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Nové struny
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 3963
- 9.02.2009 8:50
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Nové struny
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 3963
Nové struny
Zdravím!
Zajímal by mě Váš názor - chci struny na elektriku a teď mám 12-tky od Fenderu a chci něco spíš na blues, ale taky hard rock.
Co mi poradíte, abych stejně nakonec neskončil u 10-tek?
Zajímal by mě Váš názor - chci struny na elektriku a teď mám 12-tky od Fenderu a chci něco spíš na blues, ale taky hard rock.
Co mi poradíte, abych stejně nakonec neskončil u 10-tek?
- 20.01.2009 10:26
- Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
- Téma: Teorie pro začátečníka,poraďte
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2348
- 19.01.2009 20:30
- Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
- Téma: Teorie pro začátečníka,poraďte
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2348