Nalezeno 11 výsledků hledání

od Flappie
6.03.2009 21:15
Fórum: Elektrické kytary
Téma: Les paul Od staggu
Odpovědi: 92
Zobrazení: 12567

Z vlastní zkušenosti

Z vlastní zkušenosti mohu říct - Stagg ne! Sice to jakože hraje, ale zvuk je neslaný nemastný, pokud navíc nechytneš kus s nějakým defektem a pod...neriskuj zbytečně :idea: :!:
od Flappie
6.03.2009 8:24
Fórum: Elektrické kytary
Téma: Myslíte že STAGG S302LH je dobrá volba ???
Odpovědi: 18
Zobrazení: 2780

Re: Myslíte že STAGG S302LH je dobrá volba ???

Nazdar....potreboval by som poradiť pri výbere elektrickej gitary v cene tak do 5300 Sk. už asi rok hrám na akustiku,chcem hrat rock,punkrock, a.....som ľavák
http://www.shop.muzikus.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=21_22_23&products_id=2930
myslíte že táto gitara je pre mňa dobrá voľba ...
od Flappie
1.03.2009 11:36
Fórum: Nástroje
Téma: Stavebnice Les Paul
Odpovědi: 42
Zobrazení: 12262

Zajímavé

Zdravím, a je k tomu třebas lepidlo, nějaký basic lak a pod.?
Každopádně za ty peníze by to minimálně zajímavé zjistit, jak to ve skutečnosti hraje:)
od Flappie
12.02.2009 19:08
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Nové struny
Odpovědi: 28
Zobrazení: 4019

Juhů, tak jsem tu svoji krásku sjel podle jednoho návodu na ladění oktáv a měli ste pravdu,
lítalo to jak kráva (ne, že bych viděl někdy krávu létat:), THX :D
od Flappie
11.02.2009 9:24
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Nové struny
Odpovědi: 28
Zobrazení: 4019

white_wolf píše:ajaj...

to je na doladovani oktav ;) (pro vic informaci pohledej na foru)
Hups...takže velký průšvih, když jsem s tím hýbal? Pořád to ale normiko ladí
od Flappie
10.02.2009 7:46
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Nové struny
Odpovědi: 28
Zobrazení: 4019

Re: THX

Páni, nejspíš si koupím 9-tky, pač to chci alespoň vyzkoušet.
Na poprvé mě u 12tek zvuk svou hutností totálně dostal, ale teď chci zkusit toto.
Navíc tah strun mám na kobylce seřízený tak, aby basové byly napnutější a rytmické povolené,
snad to mám správně a bas je tedy hutnější a naopak.. Na ...
od Flappie
9.02.2009 21:38
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Nové struny
Odpovědi: 28
Zobrazení: 4019

THX

Páni, nejspíš si koupím 9-tky, pač to chci alespoň vyzkoušet.
Na poprvé mě u 12tek zvuk svou hutností totálně dostal, ale teď chci zkusit toto.
Navíc tah strun mám na kobylce seřízený tak, aby basové byly napnutější a rytmické povolené,
snad to mám správně a bas je tedy hutnější a naopak..
od Flappie
9.02.2009 10:17
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Nové struny
Odpovědi: 28
Zobrazení: 4019

Mjkl píše:no základní otázka je jestli maš podladěnou kytaru...?
No momentálně mám standartní ladění E, občas ladím na Drop D, ale jen občas. Myslel jsem, že na bluesovější styly jsou spíš měkčí struny - 9, 10tky a ty 12tky co mám jsou na motorovou pilu:)
od Flappie
9.02.2009 8:50
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Nové struny
Odpovědi: 28
Zobrazení: 4019

Nové struny

Zdravím!
Zajímal by mě Váš názor - chci struny na elektriku a teď mám 12-tky od Fenderu a chci něco spíš na blues, ale taky hard rock.
Co mi poradíte, abych stejně nakonec neskončil u 10-tek? :idea:
od Flappie
20.01.2009 10:26
Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
Téma: Teorie pro začátečníka,poraďte
Odpovědi: 6
Zobrazení: 2355

Olihen píše:na teorii ZUŠ nebo ona slavná BGSka (kterou sem v živote nevidel :-D)
Okes, ZUŠka je jasná, tam jsem chodil na kytaru jen je pro mě teď časově nereálná, ale ta BGS (ať žije Google:) vypadá dobře, THX
od Flappie
19.01.2009 20:30
Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
Téma: Teorie pro začátečníka,poraďte
Odpovědi: 6
Zobrazení: 2355

Asanoth píše:komponovat co?
No filmy asi nemyslel...taky by mě to zajímalo, protože klávesy si chci v dohledné době taky pořídit.
A komponovat.
Respektive zakomoponovat klávesy do komponování:)

Přejít na rozšířené vyhledávání