Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 21.08.2024 17:18
- Fórum: Dechové nástroje
- Téma: Foukačka - Linka - Hardy
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 6424
Re: Foukačka - Linka - Hardy
Zdarec,určitě už máš skvěle natrénováno sólo v Hardym. Jinak já ho hraju na G-čkovou diatonickou harmošku, chvilku to trvalo dát rychlost a hlavně správně rytmicky, hodně pomohl metronom