Nalezen 1 výsledek hledání

od Rika
21.08.2024 17:18
Fórum: Dechové nástroje
Téma: Foukačka - Linka - Hardy
Odpovědi: 6
Zobrazení: 6424

Re: Foukačka - Linka - Hardy

Zdarec,určitě už máš skvěle natrénováno sólo v Hardym. Jinak já ho hraju na G-čkovou diatonickou harmošku, chvilku to trvalo dát rychlost a hlavně správně rytmicky, hodně pomohl metronom👍

Přejít na rozšířené vyhledávání