Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 1.01.2011 19:59
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: MORLEY Ebtech Hum Eliminator 2 Channel Box
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 2916
Re: MORLEY Ebtech Hum Eliminator 2 Channel Box
Mam taky problem, sumi mi EQ na zosilovaci ked ho pustim... ked som gitaristov Boss NS-2 zapojil do efektovej slucky vyriesilo mi to problem. Tak som rozmyslal nad niecim podobnym a nasiel som tento morley hum eliminator. Hlavne ma vioac laka koli tomu ze nepotrebuje napajanie, primontoval by som ho ...
- 8.02.2009 16:55
- Fórum: Hraní na baskytaru, tabulatury
- Téma: 5strun a slap?
- Odpovědi: 34
- Zobrazení: 28111
Re: hehe
Ako sa vola jeho skola? Hladal som nieco ale nic som nenasiel.DJmanasek píše:Aji miller má docela dobrou školu. stojí za to se na to podívat.